„Neřekl bych, že to bylo ztrátou koncentrace. Tango bylo prostě v první půli lepší v kombinaci, rotaci propracovanému systému," mínil hrající asistent kouče Jiří Veselý.

Kladno sice mělo za stavu 0:0 šanci Kaválkem (břevno), ale pak už palubovka patřila Brnu a zejména dvojice Belej – Hudaček hrála skvostně.

Za stavu 0:3 však domácí zbraně nesložili. Už proto, že je skvěle podporoval třicetičlenný kotel fanoušků. „Těm patří obrovský dík, fandili, i když se nevedlo. Možná také díky nim jsme se po přestávce hodně zlepšili a výkon šel oproti zápasu s Hradcem diametrálně nahoru," poděkoval Veselý.

Jeho tým Brno zatlačil, ale nedával ani tutové šance. Kuč nastřelil výtečného brankáře Zrzavého, Veselý trefil břevno, Kaválek nedal sólo. Už osm minut před koncem sáhli kladenští trenéři k power-play, ale tým ztratil míč a Tango toho šikovně využilo, samo odvolalo gólmana a výhodu využilo ke čtvrté brance.

Pak sice Fujdiar dal aspoň čestný gól, ale na zvrat to stačit nemohlo, do konce scházelo moc málo času. „Je škoda, že jsme se trefili tak pozdě. Šancí jsme si vytvořili hodně, ale s jejich proměňováním máme problémy. Zkušenější soupeři tohle prostě svedou zatím lépe," mrzelo Jiřího Veselého.