Sparta Kladno – Kamenné Žehrovice 1:4 (0:0,1:3,0:1)
Na otevření skóre se čekalo až do 21. minuty, kdy se trefil Veselý, ale Michal Martinovský zanedlouho vyrovnal. Klíčový moment přišel při přesilovce Sparty ve 27. minutě, kdy obraně hostů unikl dvakrát Huml, poprvé přihrál Rejtharovi a podruhé se prosadil sám. Svůj výborný výkon korunoval ještě gólem na 1:4. Žehrovice procházejí soutěží bez ztráty, navíc si upevnily vedoucí pozici ve skupině C.

Moribundus – Extrém 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
V neděli se střetli dva tradiční rivalové Extrém a Moribundus. V prvním vzájemném měření sil dokázal Extrém zvítězit 6:2 a ani tentokrát nezaváhal. Do jeho branky se potřetí v sezoně postavil nadějný patnáctiletý gólman Alpiqu Jaroslav Keimar a v úvodu mu propadla střela, kterou tak tak zalehl na čáře. Ve 12. minutě Extrém dostal možnost přesilovky a dokonale ji  využil –  do prázdné brány  dorážel Klíma.
Klíčové okamžiky přišly na konci druhé třetiny, kdy Extrém vstřelil dva šťastné góly veteránem Matulou a Gerczynskim a prakticky tak duel rozhodl.

Sparta Kladno – Slaný 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
V meziskupinovém zápase vyzvala Sparta Slaňáky a nečekaně vysoko je přehrála. Úvodní branka padla hned ve 3. minutě, v samostatném úniku nezklamal Michal Martinovský. V 8. mělo Slaný velkou příležitost k vyrovnání, skvěle však zasáhl brankář Sparty Hanzal. A tak se potvrdilo pravidlo „Nedáš, dostaneš". Hned z následující akce zvýšil bombou od modré Milan Martinovský.

Slaný se po této brance tlačilo do útoku, mělo pár slibných šancí, ale všechny ztroskotaly na vynikajícím Hanzalovi. Ve 20. minutě pak znovu od modré prostřelil brankáře Kořínka  Chvojka  a po skvělé akci Juna už to bylo 4:0. Poslední třetina už byla jen formalitou a skvěle hrající Sparta přidala ještě dvě branky.

Vlci – Defekt 0:3 (0:2,0:0,0:1)
Ve šlágru kola se střetli loňští finalisté. Třebíz nastoupila v silné sestavě a již po osmi vteřinách se ujala vedení, když se po krásné nahrávce od Podpěry prosadil P. Novák 0:1. Ve 4. minutě zvýšil M. Bálek a vypadalo to na jednoznačnou záležitost, opak byl však pravdou. Vlci posíleni o Růžičku s Iblem z Junglu začali střílet a tlačit se do zakončení. Největší šanci prováhal Jan Bomba minutu před koncem první třetiny.

Ve druhé třetině se přiostřilo a Vlci si dokonce zahráli i zkrácenou přesilovku 5 na 3, k jejich smůle všechny střely kryl výborně  chytající Kotlář.

Ten v neděli gól nepustil a jeho tým nakonec urputnou a kvalitní bitvu vyhrál 3:0.

Prohlédněte si fotogalerii ze zápasů oblastní ligy.

Miroslava Minářová