Gól hned v 1. si přeje snad každý trenér. Petru Hlaváčovi se toto přání vyplnilo, když Kroh z hranice pokutového území propálil vše, co mu stálo v cestě. Do desáté minuty vedl SK díky brankám Imlaufa a Fujdiara již 3:0.

Skóre ale obrazu hry úplně neodpovídalo, protože ten byl o poznání vyrovnanější. I hosté se nakonec branky dočkali. Po signálu z rohového kopu sice snížil Grunert, ale poslední gól v první dvacetiminutovce si připsali Kladenští. Vincenc z první propálil brankáře.

Úvod druhého poločasu přinesl rychlou brankovou výměnu. Nejprve v pádu snížil na 4:2 Šimáček, ale o několik málo okamžiků později vrátil domácím tříbrankový náskok Fujdiar. Po signálu se prosadil i Výborný a Kladno vedlo 6:2.

V tu chvíli již měl Radobýl na svém kontě pět akumulovaných faulů, a s blížícím se závěrečným hvizdem naskočily další tři, ale ani jednu z příležitostí v podobě desetimetrových kopů domácí nevyužili, a tak přišel v poslední minutě trest v podobě úpravy na 6:3.

Kladno se vítězstvím posunulo na sedmou příčku tabulky.