FOTOGALERIE: Paráda! Florbalisté jsou v extralize

Kladno - Poslední minutu finálové série o postup do extraligy mezi florbalisty Kladna a Bohemians většina z 350 diváků diváků v kladenské hale odstála a skandovaným potleskem doprovodila svůj tým do nejvyšší soutěže. Druhý celek základní části poslední bitvu vyhrál 9:6, sérii 3:1 a vítěze dlouhodobé části odsoudil pouze k účasti v baráži!

4.4.2010 1

Tomáš Leipner má teď důvodů ke sportovní radosti málo. Foto: Foto: Bohumil Kučera

Úvod zápasu ale Kladno zaspalo a už po osmi vteřinách prohrávalo. Pražané brzy přidali druhou branku, avšak za stavu 2:3 přišly první velké chvíle kapitána domácích Tomáše Leipnera, jenž třemi pohotovými góly otočil na 5:3. Zelenobílí to však nezabalili. Vyrovnali na 5:5 a do konce druhé třetiny ještě jednou vymazali těsnou ztrátu.

Poté ale, co kladenský lídr upravil na 8:6, bylo zřejmé, že jen hrubé chyby nebo velké štěstí soupeře mohou na fantastickém úspěchu Kladna něco změnit.

„Celé finále mi to tam nepadalo. Říkal jsme, že si to nechám na poslední zápas a ono to vyšlo,“ usmíval se autor čtyř branek, jemuž se postupem Kladna splnil velký sen. Podle něj o výhře rozhodly fyzické síly."Dalo se čekat, že soupeřovy dvě pětky to nemohou vydržet," konstatoval.

Hrající hlavní trenér Tomáš Janeček přičítal historický úspěch kladenského florbalu kolektivnímu pojetí a srdíčku hráčů. Však také klubové motto říká: Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje! A to jeho svěřenci splnili na víc než sto procent.

Z individuálních výkonů kouč vyzdvihl hru gólmana Petra Pajera, ač ve finálové sérii padalo velké množství branek (9:6, 0:7, 7:5, 9:6). „Je u něj standardní, že třetí třetiny zvládá luxusně, díky tomu jsme postupovali. Soupeři z něho měli respekt,“ uzavřel spokojený Janeček.

4.4.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.