Ve čtvrtfinále se utkali s Litvínovem, který v loňské ligové sezoně postoupil až do baráže o extraligu. Ve vyrovnaném duelu dlouho tahali za delší konec Středočeši, ale utkání nakonec za stavu 3:3 dospělo až k samostatným nájezdům. V nich byl FBC Kladno úspěšnější a postoupil do semifinále proti extraligové Mladé Boleslavi.


S ní dokázali dlouho hrát vyrovnanou partii a jasného favorita potrápili. Boleslav však nakonec potvrdila roli favorita a několika góly v závěru vyhrála 6:1. Čestný úspěch zaznamenal Leipner, jenž se stal nejlepším střelcem turnaje. A to i přesto, že hrál i nejproduktivnější hráč extraligy 2006/2007 Michal Jedlička nebo obávaný boleslavský kanonýr Petr Novotný.

V neděli 2. září se klub prezentoval na Dni města Kladna. Akce měla u dětí velký ohlas. Na improvizované florbalové hřiště hned za branou areálu Sletiště se přišly pobavit stovky mladých sportovních nadšenců.
Také pro ně pořádá FbC 9. září od 13 hodin v přetlakové hale při 12. ZŠ Den Kladenského florbalu s KEBem, který je zároveň zábavnou akcí se spoustou soutěží, a také poslouží jako nábor nových členů.

Více ve čtvrtečním Kladenském deníku.