Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Béčko FbC jako den a noc

KLADNO - V hale Na Děkance se odehrál další turnaj florbalové divize III A, jehož se zúčastnilo také béčko mužů kladenského FbC. V úvodu vyfasovalo jednoho z nejtěžších soupeřů – rezervu SSK Future B, již senzačně zdolalo, poté však podlehlo jinému pražskému celku – B.U.H.

24.11.2007

Powerbar SSK Future B – FBC Kladno B 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)

Zpočátku byla znát herní kvalita soupeře, kterou byli nuceni hráči Kladna dohánět svou bojovností. Toto odhodlání vzalo za své již za 13 minut, kdy vedlo Future 2:0 a vše nasvědčovalo tomu, že si dokráčí pro další vítězství. Pak ovšem přišel jeden z klíčových okamžiků, kdy hráči Kladna v rozmezí 15 vteřin zásahy Habady (posila z A týmu) a Richtra vyrovnali.

Druhá třetina začala obdobně a protivník znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Habada vrátil FbC do hry a ve 12. minutě závěrečného dějství Nolč vyrovnal. Kladenští poté přežili přísné vyloučení a navíc Neuman minutu před koncem rozhodl o jejich senzačním triumfu.

FbC Kladno B – SK B.U.H. Praha 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Do druhého utkání proti týmu SK B.U.H. Praha nastoupili Kladenští s odhodláním potvrdit svůj ranní výsledek, jenže to se absolutně nepovedlo. Zhruba po sedmi minutách hostující tým, kde někteří hráči hrají florbal více než deset let, předvedl, proč je v současné době na druhém místě. Velmi dobrou defenzivní hrou nedovolil kladenským hráčům ohrozit branku a naopak svými brejky vršil skóre až na 5:0.

Více v sobotním Kladenském deníku.

24.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
2. místo Mario Jarkas z TCB Gym Slaný byl Nejúspěšnějším sportovcem Slaného 2015 a tentokrát se prosadil i mezi trenéry (vpravo)

Mario Jarkas zve na TCB Fight Night do Grandu

Petr Ton // Kladno - Karlovy Vary 2:5, přípravné utkání, 2. 8. 2016
17

Uzdravený kanonýr Ton zkusí další návrat. Do Kladna?

Hokejová pohoda Kladna, nebýt hloupých faulů

Kladno – Kdyby kladenský gólman Miroslav Kopřiva zůstal doma u své čerstvě narozené dcery, asi by se nic zlého nestalo. Středeční kladenský soupeř z Frýdku-Místku byl rozhodně nejslabší, který se tu od začátku sezony představil, přesto měl zápas náboj. Hlavně kvůli ústrkům, které na hostech spáchali rozhodčí. Rytíři přesto vyhráli zaslouženě 4:1

OBRAZEM: Exkurze budoucích čtenářů v Kladenském deníku

Kladno - Redakci Kladenského deníku navštívily ve středu děti z lesní školky se svými maminkami. Vzhledem k tomu, že i redaktoři mají, kromě pracovních povinností, také svoje rodiny, i ti nejmenší caparti chtějí poznat z blízka práci svých rodičů i příslušné prostředí.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.