Powerbar SSK Future B – FBC Kladno B 4:5 (2:2, 2:1, 0:2)


Zpočátku byla znát herní kvalita soupeře, kterou byli nuceni hráči Kladna dohánět svou bojovností. Toto odhodlání vzalo za své již za 13 minut, kdy vedlo Future 2:0 a vše nasvědčovalo tomu, že si dokráčí pro další vítězství. Pak ovšem přišel jeden z klíčových okamžiků, kdy hráči Kladna v rozmezí 15 vteřin zásahy Habady (posila z A týmu) a Richtra vyrovnali.


Druhá třetina začala obdobně a protivník znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Habada vrátil FbC do hry a ve 12. minutě závěrečného dějství Nolč vyrovnal. Kladenští poté přežili přísné vyloučení a navíc Neuman minutu před koncem rozhodl o jejich senzačním triumfu.

FbC Kladno B – SK B.U.H. Praha 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)


Do druhého utkání proti týmu SK B.U.H. Praha nastoupili Kladenští s odhodláním potvrdit svůj ranní výsledek, jenže to se absolutně nepovedlo. Zhruba po sedmi minutách hostující tým, kde někteří hráči hrají florbal více než deset let, předvedl, proč je v současné době na druhém místě. Velmi dobrou defenzivní hrou nedovolil kladenským hráčům ohrozit branku a naopak svými brejky vršil skóre až na 5:0.


Více v sobotním Kladenském deníku.