VHS Znojmo – FBC Kladno 9:5

Kladno si v úvodu si vypracovalo několik šancí, ale neproměnilo, čehož využil soupeř, který ze dvou nenápadných akcí vstřelil dvě branky. Poté ještě hosté vyrovnali na 2:2, ale od té doby měli domácí vždy alespoň o jeden gól navrch.

Branky: 8. Kapucián, 10. Leipner, 30. Vlček, 35. Frommel, 49. Urbář. Třetiny: 4:2, 3:2, 2:1.

Florbal Náchod – FBC Kladno 7:9

S Náchodem Kladno letos už dvakrát prohrálo a v boji o play-off si nemohlo dovolit další porážku. Většinou také vedlo a na začátku 3. třetiny zvyšoval Vlček již na 6:3. Jenže rozhodnuto nebylo a domácí v rozmezí pěti minut otočili na 7:6! Ihned po buly však vyrovnal lobem přes půl hřiště Kapucián a po další chybě brankáře poslal Šikola Kladno do vedení. Uklidnění pak přidal Louvar.

Branky: 4. 17. a 58. Louvar, 13. a 54. Šikola, 13. a 33. Leipner, 41. Vlček, 53. Kapucián. Třetiny: 2:4, 1:1, 4:4.

Kladno: Karšňák – Minář (Jirák), Czernek – Urbář, Kapucián – Louvar, Vágner, Šikola – Leipner, Frommel, Vlček – Prchal, Hollman.