Florbalisté Kladna stále drží naději

Kladno -Florbalisté FBC Kladno zahájili čtvrtfinálové boje I. ligy proti ex-extraligovému c FBŠ Bohemians dvěma zápasy na soupeřově palubovce a jednou uspěli. O nadcházejícím víkendu se pokusí před domácím publikem v hale 12. ZŠ sérii úspěšně dokončit. V sobotu se hraje od 16.30 hodin a v neděli od 18 hodin.

6.3.2009

Ilustrační foto.Foto:

Sobotní utkání nezačali Kladenští dobře a již po čtyřech minutách prohrávali 2:0. Bojovali však dál a odměnou jim byly tři slepené branky. Z vedení se FBC neradovalo dlouho, když soupeř rychle srovnal, ale Šikola mu náskok vrátil zpátky. Ve druhé části se kladenská hra výrazně zhoršila a iniciativu na hřišti přebrali hráči Bohemians. Ti v polovině zápasu vyrovnali a 13 vteřin před koncem třetiny se ujali vedení. Závěrečná třetina ale patřila hostům. Habada srovnal, a když už se zápas blížil do prodloužení, dostalo Kladno šest vteřin před vypršením základní hrací doby možnost standardní situace. Odpovědnost na sebe vzal kapitán Leipner a freestylovým trikem rozhodl o prvním vítězství v sérii pro Kladno.

FBŠ Bohemians – FBC Kladno 5:6 (3:4, 2:0, 0:2). Branky: Leipner 2, Habada 2, Šikola, Frömmel.

Do nedělního duelu nastoupili aktivně hráči Bohemians a získali si dvoubrankový náskok. Kladno do přestávky gólem Louvara snížilo a zastavilo tlak domácích. Jenže se mu nepodařil ani vstup ani do druhé dvacetiminutovky a po 38 vteřinách ztráceli znovu dva góly. Snížit se podařilo dorážkou Leipnerovi, ale Klokani odskočili v nabídnuté přesilovce opět na rozdíl dvou branek. Do konce třetiny se trefili i Kladenští zásluhou Slivky.

Třetí třetina se odehrála v režii Kladna, ovšem ani přes převahu a množství gólových šancí se jim nepovedlo skóre otočit. Bohemians uklidnila branka na 5:3, která přišla minutu a půl před koncem a rozhodla o vítězství domácích. Stav série hrané na tři vítězné zápasy je tak zatím vyrovnaný.

FBŠ Bohemians – FBC Kladno 6:3 (2:1, 2:2, 2:0). Branky: Louvar, Leipner, Slivka.

Kladno: Červinka (Buk) – Minář, Kapucián, Slivka, Frömmel, Tuzar, Hušák – Leipner, Habada, Šikola, Louvar, Vágner, Prchal, Nolč, Reymar.

6.3.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Management - Management Vedoucí 25 000 Kč Řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb Vedoucí malé provozovny (organizace) oprav. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Auto-elektroservis Tutr ve Velvarech (www.tutr.cz) přijme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici vedoucího malého kolektivu. Se zaučením na pozici je počítáno., Náplní práce je kontakt s odběrateli i dodavateli – administrativní příjem a výdej oprav, práce , s finanční hotovostí, příprava podkladů pro vedení skladové evidence, práce s internetem, organizace práce a vedení mechaniků. , Vyučení či praxe v auto-elektro či podobném oboru je výhodou., Změněná pracovní schopnost není překážkou, nástup možný ihned., V případě zájmu volejte 602 643 770 nebo pošlete životopis na adresu zdenek.tutr@tutr.cz. Pracoviště: Zdeněk tutr, Za Roudnickou branou, č.p. 233, 273 24 Velvary. Informace: Zdeněk Tutr, +420 602 643 770,315 761 039. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 28 000 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel/ka pro 1. a 2. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme VŠ vzdělání, pedagogickou způsobilost v souladu se zák. č. 563/2004 Sb., v platném znění., , Nabízíme:, možnost tvůrčí práce, , podpoříme další vzdělávání a osobní růst,, velmi dobré platové ohodnocení,, studujícím vytvoříme podmínky pro jejich studium., , , Životopisy zasílejte na výše uvedenou emailovou adresu.. Pracoviště: Základní škola, kladno, pařížská 2249, Pařížská, č.p. 2249, 272 01 Kladno 1. Informace: Yvona Vítková, +420 702 184 381. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 15 000 Kč Svářeči Svářeč kovů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Výkon práce: Slaný a Stochov, Svářeč kovů, Nabízíme:, - možnosti osobního i profesního rozvoje, - pracovní smlouva na dobu neurčitou, - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, - příspěvek na dopravu. Pracoviště: F.x.meiller slaný s.r.o., Netovická, č.p. 386, 274 01 Slaný 1. Informace: Jana Černická, +420 312 577 785. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 25 000 Kč Ostatní úředníci v oblasti finančnictví Vedoucí stánku TESCO finanční služeby Kladno. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme:, - administrativní činnost spojenou s uzavíráním úvěrových smluv, - evidenci a vyhodnocování prodeje, vyplňování a zasílání reportů, na prodejní ploše obchodního domu Tesco, , Nabízíme:, - zázemí silné a stabilní společnosti, - pracovní dobu po - pá 9:00 -17:30hod., - vstupní školení , - 5 týdnů dovolené, sick days, - stravenky, - volnočasové poukázky , - příspěvek na penzijní připojištění. Pracoviště: Home credit a.s., pracoviště, Americká, č.p. 2777, 272 01 Kladno 1. Informace: Petr Lavický, +420 792 497 228.

Lenka Rollová s klisnou New Dancing Princess
7

Lenka Rollová září v evropském westernu

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Jak Zwiefelhofer počkal na soka a utopil černochy

Kladno – Ten den se bojovalo o hodně, o výjezd na mistrovství světa v krosu do Madridu. Tam se za socialismu, v roce 1981, jen tak někdo nedostal a ve hře přitom byla jediná vstupenka.