Sobotní utkání nezačali Kladenští dobře a již po čtyřech minutách prohrávali 2:0. Bojovali však dál a odměnou jim byly tři slepené branky. Z vedení se FBC neradovalo dlouho, když soupeř rychle srovnal, ale Šikola mu náskok vrátil zpátky. Ve druhé části se kladenská hra výrazně zhoršila a iniciativu na hřišti přebrali hráči Bohemians. Ti v polovině zápasu vyrovnali a 13 vteřin před koncem třetiny se ujali vedení. Závěrečná třetina ale patřila hostům. Habada srovnal, a když už se zápas blížil do prodloužení, dostalo Kladno šest vteřin před vypršením základní hrací doby možnost standardní situace. Odpovědnost na sebe vzal kapitán Leipner a freestylovým trikem rozhodl o prvním vítězství v sérii pro Kladno.

FBŠ Bohemians – FBC Kladno 5:6 (3:4, 2:0, 0:2). Branky: Leipner 2, Habada 2, Šikola, Frömmel.

Do nedělního duelu nastoupili aktivně hráči Bohemians a získali si dvoubrankový náskok. Kladno do přestávky gólem Louvara snížilo a zastavilo tlak domácích. Jenže se mu nepodařil ani vstup ani do druhé dvacetiminutovky a po 38 vteřinách ztráceli znovu dva góly. Snížit se podařilo dorážkou Leipnerovi, ale Klokani odskočili v nabídnuté přesilovce opět na rozdíl dvou branek. Do konce třetiny se trefili i Kladenští zásluhou Slivky.

Třetí třetina se odehrála v režii Kladna, ovšem ani přes převahu a množství gólových šancí se jim nepovedlo skóre otočit. Bohemians uklidnila branka na 5:3, která přišla minutu a půl před koncem a rozhodla o vítězství domácích. Stav série hrané na tři vítězné zápasy je tak zatím vyrovnaný.

FBŠ Bohemians – FBC Kladno 6:3 (2:1, 2:2, 2:0). Branky: Louvar, Leipner, Slivka.

Kladno: Červinka (Buk) – Minář, Kapucián, Slivka, Frömmel, Tuzar, Hušák – Leipner, Habada, Šikola, Louvar, Vágner, Prchal, Nolč, Reymar.