Nejsledovanější A tým v I. lize, kde na úvod zajíždí v pátek na plac pražského Startu 98 a v neděli 9.září přivítá doma v hale Bios u zimního stadionu Petrovice u Karviné.

„Tuhle sezónu bereme jako postupující. Udělali jsme nějaké změny, ať už v přístupu k tréninkům, k hráčům nebo v celém oddílu a já věřím, že to byly změny k lepšímu. Proto chceme zpátky do Superligy a uděláme vše pro to, abychom tento cíl naplnili,“ říká hrající kouč a vynikající střelec Dušan Přívara.

Důležité bude už páteční start v Kunraticích (20:00), kde hrává své zápasy Start98. Tým se pak ještě víc těší na domácí premiéru v neděli od 17 hodin proti Petrovicím. nebude to lehký oříšek, hrají tu borci, kteří prošli elitními ostravskými superligovými kluby.„Na první domácí ligový zápas se všichni moc těšíme a už se nemůžeme dočkat, až konečně zase skočíme do zápasového kolotoče. Budeme chtít prodat to, co jsme natrénovali a ukázat domácímu publiku, že si jejich návštěvu zasloužíme,“ řekl Přívara pro klubový web Kanonýrů.

Přijďte Kanonýry v prvním domácím ligovém zápase nové sezony podpořit a zároveň se vyfotit se svým týmem! Vstupné je 30 Kč. Pro členy klubu je vstup na všechna domácí utkání áčka zdarma a tentokrát je volný vstup i pro doprovod všech, kdo se přijdou vyfotit!

Rozhovor s Dušanem Přívarou si přečtěte v úterním vydání (11.9.) Kladenského týdne, který je součástí Kladenského deníku.