Florbalisté slaví premiérové vítězství

KLADNO - Premiérové vítězství si v 1. lize připsali florbalisté kladenského FBC. Po čtyřech porážkách deklasovali Vsetín 13:1! V tabulce se tak odlepili ze dna a patří jim 9. příčka.

11.10.2007 1

Vikings Kopřivnice – FBC Kladno 8:6

Po třech domácích porážkách jeli Kladeňáci na víkendové dvojutkání do Kopřivnice a Vsetína. Sobotní zápas v Kopřivnici začali dobře. Brzy se ujali vedení brankou Vlčka. Vikingové záhy vyrovnali, ale Kladno poslal zpět do vedení Vágner. Domácí se pak nadechli k trháku a v úvodu 2. třetiny vedli už 5:2. Kladenští nesložili zbraně a po fantastické pasáži vyrovnali na 5:5. Bohužel nedokázali využít psychické výhody a pustili soupeře opět do tříbrankového vedení. To se ukázalo jako rozhodující a hosté již jen zkorigovali na konečných 8:6.

Branky: 27. a 41. Frommel, 6. Vlček, 12. Vágner, 25. Urbář, 28. Louvar. Třetiny: 3:2, 5:3, 0:1.

MEZ Vsetín – FBC Kladno 1:13

Proti Vsetínu, který v lize stejně jako Kladno nedokázal zatím vyhrát, změnil trenér Fuchs taktiku. Vysunul bránící pětici při napadání o několik metrů dopředu. Soupeři aktivnější pojetí Kladna evidentně dělalo potíže. Zápas byl od začátku v rukou hostů, kteří nezadržitelně mířili za svým prvním vítězstvím. Valaši vstřelili svůj jediný gól až v 59. minutě.

Branky: 6.,9.,48. a 53. Leipner, 12. 41. a 54. Louvar, 32. a 56. Minář, 27. Vlček, 31. Prchal, 31. Frommel, 40. Urbář. Třetiny: 0:3, 0:5, 1:5.

Více ve čtvrtečním Kladenském deníku.

11.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 24 810 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy Učitel/ka MŠ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24810 kč, mzda max. 28650 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení., , Požadujeme vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, střední pedagogické, vyšší odborné - předškolní pedagogika., , Telefonický kontakt Po - Pá 8.00 16:00 hod. Pracoviště: Mateřská škola slaný, vančurova 184, okres kladno, Vančurova, č.p. 184, 274 01 Slaný 1. Informace: Ladislava Kučerová, +420 312 522 941. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 17 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ce. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - s VZV i bez - školení zajistíme, , , Nabízíme:, - stravenky, - obědy, - vánoční bonus, - firemní víkendy, - m alý kolektiv. Pracoviště: Primapol-metal-spot s.r.o. pletený újezd, Družstevní, č.p. 2, 273 51 Unhošť. Informace: Jiří Miksa, +420 775 707 914. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 000 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků Montážní dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 100. Poznámka: Výběrové řízení na tuto pozici se koná dne 30.10.2018 v 9:00 hod. v zasedací místnosti Úřadu práce v Kladně, 1. patro, č.dv. 417., , Požadujeme:, čistý trestní rejstřík, manuální zručnost, dobrý zrak spolehlivost., Kontrola a třídění plastových komponentů, balení do krabic., Uvedená práce je vhodná pro fyzicky zdatné uchazeče bez zdravotního omezení., , 5 týdnů dovolené, fittness zdarma, závodní stravování v ceně 14,- Kč, svozové autobusy, ubytování. Pracoviště: Europa union service a.s., prac., Billundská, č.p. 2757, 272 01 Kladno 1. Informace: Zuzana Bursa Hanzalová, +420 775 068 670. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč Uklízeči a pomocníci Uklízeč/ka ve výrobním provozu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba:, 6:00 - 14:30 hod, 14:30 - 22:00 hod, , Nabízíme:, - ubytování, - stravenky, , Bližší informace budou poskytnuty osobně. Pracoviště: Senko group s.r.o., provozovna, J. Hory, č.p. 671, 272 01 Kladno 1. Informace: Nadiya Lenyshynets, +420 608 067 527.

Kam na fotbal na Kladensku

Jaromír Jágr

Jágr míří v neděli do Třince

Paralympik Jiří Ježek si zatrénoval s dětmi

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Jeden tisíc tři sta škol, desetitisíce žáků z celé České republiky. Tak velký je zájem o Olympijský trénink s hvězdou, což je akce z projektu Sazka Olympijský víceboj. Ve čtvrtek se hvězda objevila v Kutné Hoře, úspěšný paralympijský cyklista Jiří Ježek navštívil zdejší základní školu v Jiráskových sadech.

Cipra si nezahraje osm měsíců, Libušín zaplatí padesát tisíc!

Střední Čechy – Nejočekávanější kauzou čtvrtečního zasedání disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu byl prohřešek brankáře Baníku Libušín Petra Cipry, který v sobotním zápase krajského přeboru Libušín – Poříčany napadl fyzicky rozhodčího Hrona. Hráč nakonec vyvázl s osmiměsíčním trestem, zatímco klub dostal vysokou pokutu 50 tisíc korun.

David Müller ve šlágru roztrhal Slovanisty

Kladensko - V dalším kole Ligy starých pánů se fotbalisté Slaného udrželi v čele tabulky, když jim Švermov odolával jen poločas a nakonec si odvezl šestku. Zajímavější duel byl k vidění na Slovanu.