Velkou část jara jí patřila průběžná vedoucí pozice a z ní také šla do posledního kola. Zdravotní problémy ji však nedovolily tipovat, tudíž na sebe vzal odpovědnost manžel.

„Když jsem viděla jeho tipy, tak dostal vynadáno. Já bych ve dvou třech utkáních dala něco jiného. Nakonec to ale dobře dopadlo a já se mu omluvila,“ se smíchem vyprávěla vítězka. Na fotbalovém stadionu ji sice neuvidíte, ale jinak se o fotbal prostřednictvím Deníku docela zajímá. Za svoji snahu si z cen vybrala televizor, kterého si bude užívat v ložnici.

Na oko nemohl vydýchat porážku od své ženy Václav Haušild. Dlouholetý hráč naší soutěže má do dalšího pokračování tři přání. Po druhém a třetím místě konečně vyhrát a hlavně: „Příště musím porazit manželkou, i kdybych byl sto devadesátý. Pak jí to pořadí vyfotím!“ odhodlaně hlásil. Třeba to bude fotoaparátem, který vyhrál.

Set top box si vybral třetí v pořadí Rudolf Bašista z Kladna. Další z letitých hráčů skončil mezi elitou už počtvrté. Sice koukal ještě výš, ale nakonec byl spokojený, protože satisfakcí mu bylo první místo v soutěži družstev.

"Ta byla mojí prioritou,“ připomněl dramatickou koncovku mezi týmy, kterou nejlépe zvládla jeho KOBA, s.r.o., již tvořil z manželkou Zdeňkou a manžely Blážou a Michalem Kostikovými. S nimi zisk čtyř poukázek v hodnotě 500 korun do sportovní prodejny Sport 2000 v Kladně zřejmě oslaví na chatě. Také on má jasno o osudu individuální ceny. „Dám ji našemu pětiletému vnukovi k televizi, ať může koukat na fotbal. Bude slávista jako já.“

Kupon sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 1000 korun se pokusí rozmnožit čtvrtý v pořadí - Vladimír Hamouz mladší z Bysně. „Nechám to na tátovi,“ přiznal student vysoké školy, s tím, že si umístění cení, protože držel krok s hráči, kteří v dlouhé historii naší soutěže celkově patří do užší špičky.