Jeho tým (6.) se v pátém kole teprve podruhé představí ve své hale u Sletiště, kde bude v pátek (20.30) hostit v prvním středočeském derby Malibu Mladá Boleslav (10.).

Jak vypadá takový hloupý gól?
Například u prvního mě soupeř vymíchal potom, co jsem na něj vyletěl jako žáček. Trošku jsem ho podcenil. Další jsme dostali z dálky, když měl náš brankář zakrytý výhled a míč mu prošel mezi nohama. Za stavu 4:3 jsme ale utkání kontrolovali a pátou branku vstřelili v power play.

Proč jste se nechali dvakrát připravit o vedení?
Bylo tam uspokojení. Navíc nám scházela dravost, jakou jsme měli v domácím utkání s Jabloncem. Soupeře jsme pouštěli do šancí a měli jsme při nich i štěstí. To při nás stálo také v době, kdy jsme dvěma brankami během tří minut výsledek otočili. Naše góly byly hezké, vypracované.

Jak se vám líbil soupeř?
Byl možná první, kdo měl vyloženě futsalový projev. Na předchozích týmech bylo znát, že jde o dobré fotbalisty. Jejich hra měla hlavu a patu, protože je dirigoval Popelka, který dřív hrál za Chrudim. Měli i další dva tři šikovné kluky.

Vy také nemáte futsalové specialisty. Také jste všichni fotbalisté.
To pravda, ale hrajeme to už tak dlouho, že rozeznáme, kdy se hrajeme futsal a kdy fotbal (smích). Třeba Petr Junek a Jirka Veselý futsal nějaký pátek hrají.

Když už jsme u fotbalu, tak lze říct, že jste měl fajn víkend. S Vraným jste deklasovali Nový Knín 5:0 a hlavně jste si zahrál a tátou, který je trenérem Vraného.
Nastoupil na posledních pět minut za stavu 5:0. Měl tam asi dvě akce, kdy mu to kluci přihráli. Jeho výkon za tak krátkou raději dobu hodnotit nebudu. Některé věci mu ale budu muset vysvětlit (smích), aby se do toho dostal, protože dlouho na takové úrovni nehrál. Bylo to však pěkné zpestření a hlavně pro Vraný historický okamžik, poněvadž v mistráku za něj nikdy nenastoupil hráč starší padesát let. Zda za něj někdy hrál otec se synem, tak to nevím. Asi ne.

Zbývá vám vůbec čas na osobní život?
Ne. Vedle futsalu a fotbalu totiž ještě trénuji fotbalovou sedmnáctku na SK Kladno.