První akcí je valná hromada, která se uskuteční od 18.30 hodin. Povinnou účast a hlas rozhodující zde mají všichni zástupci celků, hrajících kladenské futsalové soutěže. Naopak hlas poradní a účast dobrovolnou mají zástupci týmů, jejichž sídlo je na území okresu Kladno, hrají však vyšší soutěže.

Valná hromada bude projednávat především změny ve Stanovách OKF Kladno, bude volit nový výkonný výbor OKF Kladno a jednoho delegáta na valnou hromadu Středočeského kra­je.

Po okresní valné hromadě následuje další pro okresní soutěže důležitá akce, kterou je grémium týmů okresních soutěží a začíná ve 20 hodin. Zde budou projednány všechny soutěžní dokumenty včetně propozic a rozlosování. Přípravu okresních soutěží zakončí seminář pro rozhodčí s licencí C, jenž se uskuteční ve čtvrtek 22. října od 19 hodin v salonku restaurace zimního stadionu ve Slaném. Rozhodčí zde budou seznámeni především se specifiky okresních futsalových soutěží, bude zde proveden výklad pravidel a dalších důležitých soutěžních dokumentů.

Pavel NEPIL