Ti s lídrem sehráli v první půli vyrovnanou partii, ve druhé se začali proti technickému protivníkovi prosazovat tvrdou střelbou a dokonale ho zaskočili.

Ztrátu bodů slánského celku využili futsalisté Veltěže, kteří se výhrou v Bělé posunuli do čela. Na půdě svého soupeře to vůbec neměli jednoduché, dvoubrankové vedení z první půle však hosté proti aktivněji hrajícím domácím borcům ubránili.

Třetí příčka patří kralupskému AFC, jehož borci však v roli hostí ztráceli remízou s rakovnickými Kings. Domácí vedli po celé utkání vždy o jedinou branku, hostům bez své hvězdy Vymětalíka se pokaždé podařilo vyrovnat. Naposledy v úplném závěru utkání.

K čelu tabulky se přibližuje i slánský Foboz, který přehrál pražský Rohožník. Slánští se s domácími borci trápili pouze v prvním poločase, ve druhém si pak zlepšenou hrou došli pro povinné tři body a dosáhli i desítky.

Exdivizní Atlantic Rakovník nestačil ve Slaném překvapivě na třebusickou rezervu, které vysoko podlehl. Vyrovnaná byla ještě první půle, v té druhé byli již domácí jasně lepší.

V souboji posledních týmů měli v prvním poločase více ze hry domácí borci Jika Kralupy, častěji se však trefovali benešovští hosté. Domácí pak ve druhém poločase pouze s jedním hráčem na střídání nestačili fyzicky, jejich vysoké porážce nezabránil ani nejlepší hráč utkání Marek.

VÝSLEDKY A TABULKA STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU PO 6. KOLE

PK Třebusice B -Atl. Rakovník 9 : 2 (2 : 0),Kings Rakovník - AFC Kralupy n/Vl 4 : 4 (2 : 2), OTH Hořovice - Hrasl Slaný 7 : 3 (3 : 3), Jiko Kralupy- Tenisáci Benešov 3 : 12 (3 : 4), AtmosBělá- SC Veltěž 4 : 6 (0 : 2), Rohožník Praha 21- Foboz Slaný 5 : 10 (4 : 6).

1. SC Veltěž 6 5 1 0 62 : 26 16 ( 10)

2. Hrasl Slaný 6 5 0 1 44 : 19 15 ( 6)

3. AFC Kralupy n/Vl 6 4 2 0 44 : 25 14 ( 5)

4. OTH Hořovice 6 4 2 0 39 : 22 14 ( 2)

5. FC Foboz Slaný 6 4 0 2 40 : 31 12 ( 3)

6. Rohožník Praha 21 6 3 1 2 43 : 46 10 ( -2)

7. TJTZ Atl. Rakovník 6 3 0 3 29 : 31 9 ( 3)

8. PK Třebusice B 6 1 1 4 33 : 37 4 ( -5)

9. FC Kings Rakovník 6 1 1 4 29 : 35 4 ( -8)

10. Tenisáci Benešov 6 1 0 5 26 : 34 3 ( -3)