Ti si do přestávky vytvořili čtyřbrankový náskok, ke kterému ve druhém poločasu přidali další dva zásahy. Domácí pak přidali, vstřelili dvě branky, když ale neproměnili dva desetimetrové kopy, mohli si o remíze nechat jen zdát.

Vyrovnané utkání se hrálo mezi domácí Veltěží a hostujícími futsalisty AFC Kralupy. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, dramatický byl pak především závěr celého utkání. Hosté nejdříve ztratili své jednobrankové vedení, aby si v posledních minutách duelu přesnou střelou Pavlíčka zajistili alespoň bod.

Domácí Kings Rakovník stačil tempu hostujících borců z Rohožníka pouze v průběhu prvního poločasu, pak již zkušenější hosté hráli na stochovské palubovce prim a celkem snadno dokráčeli pro druhé vítězství.

Mnohem složitější to měl slánský Foboz, který se v Neveklově utkal s domácími Tenisáky Benešov. Hosté dorazili pouze s torzem mužstva, přesto si ve druhém poločase dokázali vytvořit dvoubrankový náskok. Snaživí hosté se snažili alespoň o zisk bodu, dokázali však jen snížit ze značky desetimetrového kopu.

Kralupské Jiko prohrálo vysoko i ve svém druhém vystoupení v přeboru, proti ještě na jaře diviznímu Atlantiku Rakovník se však domácím borcům mnoho šancí nedávalo.

Utkání s obrovským zvratem bylo k vidění ve Slaném, kde třebusická rezerva přivítala zkušené hořovické borce. Ti však nezachytili úvod utkání, kdy třikrát inkasovali. Ve druhém poločase již prohrávali rozdílem šesti branek, přesto dokázali téměř nemožné. Dvěma rychlými zásahy vnesli nervozitu do hry domácích, kteří jistě ještě nyní nemohou uvěřit, jak mohli přijít o jasné vítězství.

2. KOLO STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU

SC Veltěž - AFC Kralupy n/Vl 6 : 6 (4 : 3),Kings Rakovník - Rohožník Praha 21 4 : 9 (2 : 2), Tenisáci Benešov´- Foboz Slaný 2 : 3 (1 : 1), Jiko Kralupy n/Vl. - Atlantic Rakovník 4 : 10 (1 : 5), Atmos Bělá p.B. Hrasl Slaný 2 : 6 (0 : 4), PK Třebusice B -OTH Hořovice 7 : 7 (3 : 0).

1. Hrasl Slaný 2 2 0 0 14 : 5 6 ( 3)
2. Rohožník Praha 21 2 2 0 0 17 : 9 6 ( 3)
3. OTH Hořovice 2 1 1 0 15 : 10 4 ( 1)
4. AFC Kralupy n/Vl 2 1 1 0 14 : 10 4 ( 1)
5. SC Veltěž 2 1 1 0 13 : 12 4 ( 1)
6. FC Kings Rakovník 2 1 0 1 20 : 13 3 ( -3)
7. TJTZ Atl. Rakovník 2 1 0 1 14 : 12 3 ( 3)
8. FC Foboz Slaný 2 1 0 1 9 : 9 3 ( 0)
9. PK Třebusice B 2 0 1 1 12 : 15 1 (-1)
10. Tenisáci Benešov 2 0 0 2 5 : 11 0 ( -3)