Dva soupeře přehráli Mělničtí rozdílem třídy, více sil museli vydat pouze v duelu s dosud vedoucími Kročehlavy. Ty také sahaly po bodu, když stav byl ještě dvě minuty před koncem vyrovnaný. Rozhodnutí přišlo až ve 28. minutě po střele autora hattricku Krause.

Kročehlavy prohrály o jediný gól i v kladenském derby s Hotelem, což znamenalo pokles na pátou příčku. Dařilo se Želenicím, které vydolovaly šest bodů, v dramatickém utkání podlehly pouze o jedinou branku rezervě slánské Čechie. Tento zisk značil posun na druhé místo, na třetí se posunul po dvou výhrách další kladenský celek Dynamo. Na druhém pólu se díky výhře v utkání s 1. DFK Slaný C a remíze se Zlonicemi posunuli z poslední příčky borci zvoleněvského Slavoje. Na dno pak klesla Alpina Slaný.

Výsledky: Čechie C – Celtic B 1:2 (0:1, Kokeš – Malý P. 2), Želenice – Alpina B 3:1 (2:1, Hromádka, Husák Jin., Opatrný – Steinfest M.), Čechie C – Alpina B 3:1 (2:0, Tomeš 2, Mansfeld – Novák R.), Želenice – Celtic B 2:0 (0:0, Hromádka, Janda), Čechie C – Želenice 1:0 (1:0, Tomeš), Zvoleněves – Zlonice 4:4 (0:1, Király L. 2, Kinter D., Király R. – Vimr 2, Demeter, Růžička), Dynamo – 1. DFK C 2:6 (1:3, Viduna, Dihel – Kubenka Pe. 3, Kolbuch, Šabata, Hovorka L.), Zvoleněves – 1. DFK C 7:3 (4:1, Kinter D. 2, Király L., Maňas, Patocs, Simik, Kinter M. – Václavíček I. st., Kubenka Pe., Smitka), Dynamo – Zlonice 6:4 (4:1, Dihel 4, Nidrle, Eisenstein A. – Vimr 3, Demeter), Zvoleněves – Dynamo 3:4 (1:2, Király R. 2, Patocs – Viduna 3, Dihel), Hotel – Kročehlavy 4:3 (3:2, Hejkal S. 2, Aliev, Frühauf K. – Vajc, Přichystal, Vysloužil T.), Mělník C – Stochov B 7:2 (5:1, Šťastný 4, Hamšík, Beneš, Kraus – Frolík, Obršál), Hotel – Stochov B 1:1 (0:1, Hejkal S. – Cibula), Mělník C – Kročehlavy 4:3 (1:2, Kraus 3, Hamšík – Přichystal 2, Ferneza), Hotel – Mělník C 2:7 (1:3, Hejkal S., Kosora – Beneš P. 3, Kraus 2, Hamšík, Šťastný).

1. Olymp. Mělník C⋌ 7 5 0 2 33:19 15
2. ŽAR Želenice⋌ 7 4 1 2 18:14 13
3. Dynamo Kladno⋌ 7 4 1 2 20:17 13
4. Čechie Slaný C⋌ 7 3 2 2 10: 9 11
5. 1. FK Kročehlavy⋌ 6 3 0 3 27:20 9
6. Tatran Zlonice⋌ 5 2 2 1 22:18 8
7. Hotel Kladno⋌ 7 1 5 1 13:17 8
8. Celtic Kladno B⋌ 6 2 1 3 13:14 7