Druhou ostudou tohoto kola je nedohrané utkání Kralupy – Stochov, které rozhodčí ukončili za stavu 1 : 1 pro nízký počet hostů. Těm se zranili hned tři hráči, mohou tak očekávat kontumační prohru s dalšími následky.

Ve slánském derby měl neuvěřitelný nástup Foboz, který vedl v 10. minutě již rozdílem čtyř branek. Hostující borci Alpiny pak přidali, začali se trefovat a ve 37. minutě byl stav nerozhodný. O výhře domácích rozhodla až Hrubikova trefa z penalty tři vteřiny (!) před závěrečnou sirénou.

Zaváhání Malibu využili jeho největší pronásledovatelé. Domácí Příbram díky zlepšenému výkonu ve druhé části hry rozstřílela neškodné Katusice. Hotel Kladno si pak pojistil druhé místo výhrou na půdě Rohožníku, když měl utkání neustále pod kontrolou.