Sokol Vysočany– SK Kladno 2:2 (2:1)

V prvním utkání se Kladeňačky střetly se zástupcem pražského přeboru, který byl i přes minimální počet hráček velkým favoritem celého turnaje. Také jako favorit začal, když si již v úvodní desetiminutovce vytvořil dvoubrankový náskok. Teprve tehdy se osmělila i kladenská děvčata, Šubrtová ještě do přestávky vstřelila kontaktní branku a po obrátce vyrovnala.

Branky Kladna: Šubrtová 2.

SK Kladno – DFC Café club Pha 1:5 (1:3)

Proti dvojnásobným vítězkám finálového turnaje a největším favoritkám toho letošního dosáhla kladenská děvčata solidního výsledku. A ten mohl být ještě lepší, začátek se totiž odehrával překvapivě v kladenské režii. V 5. minutě korunovala úvodní tlak Vajcová střelou do tyče, pak se však ke slovu dostaly Pražanky a po dvou chybách domácích šly do dvoubrankového vedení. Ve 13. již vedly rozdílem tří branek, pak se však krásnou střelou prosadila Sládková a dala tak svému celku naději do druhého poločasu. I v jeho úvodu tlačily domácí hráčky, ale z brejků inkasovaly.

Branka Kladna: Sládková.

Sokol Ocmanice – SK Kladno 3:2 (3:0)

Proti vítězkám přeboru kraje Vysočina měly být Kladeňačky favoritem, nástup domácích je však totálně zaskočil a prohrávaly do půle o tři góly. Přesto se vybičovaly ve druhém poločase k vynikajícímu výkonu. Nejdříve nastřelila Šubrtová tyč, vzápětí se však trefila Sládková, o dvě minuty přidala další přesný zásah Vajcová. Ocmanice se po celý zbytek duelu pouze bránily, přesto se Kladnu vyrovnat nepovedlo.

Branky Kladna: Sládková, Vajcová.

SK Kladno – Pumy Šumperk 3:0 (2:0)

Šumperské Pumy podávaly po celý turnaj kvalitní výkony, a protože měly na svém kontě i vítězství nad Ocmanicemi, stačila jim ke třetí příčce i remíza. Naopak Kladno muselo zvítězit, aby si napravilo předchozí porážkou pošramocenou pověst a dosáhlo na historický bronz. A úvod mu vyšel pohádkově, když se hned ve 2. minutě trefila Vajcová. Pak se sice kladenské hráčky musely soustředit spíše na obranu, hrozily však brejky a z jednoho Vajcová zvýšila. Úvod druhého poločasu byl ve znamení marné snahy šumperských děvčat o zvrat, naopak kapitánka Fedorková zvýšila už na 3:0. Její tým pak už výsledek v pohodě uhlídal.

Branky Kladna: Vajcová 2, Fedorková.