Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Futsalisté vrátili Mělníku porážku i s úroky

Neratovice /FOTOGALERIE/ - Úvodní odvetné kolo druhé futsalové ligy svedlo týmy mělnického Olympiku a Kladna. Prodloužit předešlou čtyři zápasy trvající vítěznou šňůru mohl pouze jeden z nich. Po jednoznačném výsledku 1:5 se to podařilo rozjetým hostům z Kladna.

18.12.2010

Olympik Mělník - SK KladnoFoto: Dana Šubová

V úvodu dvakrát podržel hosty brankář Čížek a tak skóreotevřel ukázkovým slalomem přes dva obránce a brankáře Marek Jungr.

Bývalý záložník fotbalové Sparty a dnes Vlašimi měl prsty také ve druhé kladenské brance, před kterou si s ním vyměnil míč její autor Müller. Na kontakt vrátil domácí ještě do poločasu z desetimetrového kopu Dvořák.

Stejnou výhodu měli na druhé straně i hosté, a to hned dvakrát, první pokus Hlavy ale Saibt vyrazil nohou a proti druhému Müllerovu nemusel zasahovat vůbec, neboť mířil vysoko nad.

V samotném závěru první půle měl na noze vyrovnání Gabčo, jenže skvělého Čížka nepropálil, což domácí mrzelo dvojnásob ve druhém poločase.

Jeho začátek totiž znovu ovládli hosté, kteří záhy odskočili na 1:4. Po dlouhém výhozu brankáře nejdříve uklidil míč do sítě vysunutý Švambera a tři minuty nato se Kladenským podařilo přidat milimetrovou trefou Fujdiara k tyči čtvrtý gól.

V posledních osmi minutách Olympik zkoušel střídavě hru bez brankáře. Gól už padl pouze jeden a znovu do domácí sítě. Na konečných 1:5 upravili hosté 50 vteřin před koncem, když před tím neproměnili ani třetí „dlouhou“ penaltu.

Kladenští tak vrátili Mělníku těsnou domácí porážku z úvodního kola i s úroky. O jejich výhře tentokrát rozhodla větší zkušenost, která naopak na domácí straně absencemi Neumanna či Fitka očividně chyběla.

"V úvodu jsme asi trochu odpočívali někde v kabině, ale od šesté minuty jsme se rozehráli. Po dvou gólech jsme se sice uspokojili, oni korigovali a jen díky Čížkovi nevyrovnali, ale ve druhé části jsme už přebrali iniciativu a pohodlně vyhráli," hlásil ze sobotní klubové rozlučky trenér Kladna Petr Hlaváč.

Olympik Mělník - SK Kladno 1:5 (1:2). Branky: 18. Dvořák z PK - 10. a 40. Jungr, 14. Müller. 27. Švambera, 30. Fujdiar. Rozhodčí: Vaněk, Švagr. ŽK: Rolenc, Jurčovský, Pokorný – Vincenc. Diváci: 50.

MARTIN BOUŠKA, Rudolf MUZIKA

18.12.2010
František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Autogramiáda Rytířů Kladno na Sletišti v rámci dnů města. Vpravo Václav Veber, vedle Martin Lenďák

Naděje pro kladenský hokej, Václav Veber. Atmosféru z Lapače si nepamatuje

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Skrbka Kladno oslovilo, vybral si Vsetín

Kladno – Hokejový obránce Pavel Skrbek skončil předčasně angažmá ve Znojmě, kde se s ním na ukončení kontraktu domluvili minulý týden. Poté podepsal novou smlouvu ve Vsetíně, ale fanoušky pochopitelně zajímá, proč nezamířil do mateřského Kladna za strýcem-trenérem Milošem Hořavou.

Mario Jarkas zve na TCB Fight Night do Grandu

Slaný – Už potřetí se se naplní slánské Městské centrum Grand energií tvrdých bojovníků, ale i svůdnou krásou žen. Guru slánského bojového sportu Mario Jarkas připravil na sobotu 21. října třetí Galavečer TCB Fight Night, a přestože je aktuálně jeho přípravou doslova zahlcen, našel si chvilku na Kladenský deník a jeho otázky. Stejně jako v předchozím roce věnuje Mario Jarkas galevečer dětem z Dětského domova Ledce, které mají vstup zdarma.

Uzdravený kanonýr Ton zkusí další návrat. Do Kladna?

Kladno /FOTOGALERIE/ – Stal se legendou pražské Sparty, ještě ve čtyřiceti v jejím dresu nasázel neskutečných 40 gólů za sezonu. Ale loni před začátkem sezony se vrátil do mateřského Kladna, aby mu pomohl zpět do extraligy. Petru Tonovi (44) se to nepovedlo hlavně kvůli zranění, které utrpěl v dramatickém semifinále play off s Jihlavou. Teď se rýsuje možnost jeho návratu na led.