Góly přišly moc pozdě

Vysoké Mýto, Kladno - Nejvyšší soutěž futsalistů měla na programu 13. kolo, z něhož se odehrála jen tři utkání. Mezi nimi se přestavil i SK Kladno. Vysoké Mýto – SK Kladno 3:2

17.12.2007

IlustračníFoto:

Nejzbach Vysoké Mýto - SK Kladno 3:2 (1:0)

Hosté sehráli další z nešťastných utkání, v němž si opět zasloužili bod. V prvním poločase sice domácí měli mírný tlak, ale bez šancí. Kladno se už chystalo do přestávky s bezbrankovou remízou, ale minutu před přestávkou ztratilo na půlce míč, domácí se dostali do rychlého brejku a šli do vedení. Gól tak změnil další průběh zápasu.

„Museli jsme hrát aktivněni, ale přišla penalta za ruku a domácí přidali druhý gól,“ mrzelo trenéra Kladna Petra Hlaváče. Kladenští přesto domácí branku ohrožovali, ale gól nedali. Místo toho domácí z brejku opět zvyšovali na 3:0. „Přesto jsme z protiútoku dokázali Holubem snížit a minutu před koncem přidat Hlavou druhý gól. Mohli jsme i vyrovnat, ale dvě vteřinky před koncem vykopával domácí obránce jasný gól. Škoda, bod jsme si zasloužili,“ dodal Petr Hlaváč, jehož svěřenci góly stříleli nakonec příliš pozdě.

Další výsledky: Mikeska Ostrava – Chrudim 3:3, Pardubice – Hodonín 7:2.

17.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!