Slaný – Průběh druhého hracího dne futsalového Memoriálu Petra Slance potvrdil dané role favoritů. Třebusice vyhrály svoji skupinu, k čemuž má našlápnuto i 1. DFK Slaný.

Dohrávala se skupina A. Souboj Třebusic a Unionu přinesl výborný futsal. První gól ale padl až v úvodu druhé půle zásluhou slánského Mlejnka. Domácí však dokázali hned z rozehrávky srovnat. Už o minutu později rozhodli M. Šerákem.

Po debaklech v úvodních duelech přijel na odvety švermovský celek posílen o kanonýra Tůmu a gólmana Tlustého. S ambiciózním Unionem držel krok po celé utkání. Dokázal odpovědět i na vedoucí branku Hemelíka. Úvod druhého poločasu mu ale nevyšel.

Obrovskou snahu získat alespoň bod vyvinul i proti Třebusicím. Neproměnil ale šance, zatímco soupeř se v 6. minutě dvakrát prosadil. Švermov však dokázal vyrovnat a hrálo mu do not i zranění soupeřova gólmana. Nakonec se ale ze zisku tří bodů radovali hosté.

Třemi zápasy začala skupina C. I. DFK nastoupil proti Slavoji s rezervou, která přesto vedla o tři branky a stejným rozdílem duel skončil. Slavoj si spravil chuť vzápětí, kdy smetl z palubovky tým nejnižší soutěže Krakovec, jenž inkasoval pětkrát v úvodních sedmi minutách.

V posledním utkání však ukázal svoji lepší tvář a 1. DFK docela potrápil. Ještě pět minut před koncem vedl favorit o jediný gól. Nakonec vyhrál o čtyři.

Ve čtvrtek pokračuje memoriál dalšími šesti zápasy.

Skupina A: Třebusice - Union Slaný 2:1 (0:0, Měkota, Šerák M. – Mlejnek), Union Slaný – Švermov 3:1 (1:1, Hemelík, Štěrba, Kučera D. – Tůma), Švermov - Třebusice 2:5 (2:2, Kytýr, Tůma – Červenka 2, Měkota, Šerák R., Kubín P.).
Konečná tabulka: 1. PK Třebusice 18:6 12, 2. Union Slaný 18:8 6, 3. FCB Švermov 4:26 0.

Skupina C: 1. DFK Slaný – Slavoj Kladno 4:1 (1:0, Laštůvka 2, Šulc, Vykus M. – Hrubý), Slavoj Kladno - Krakovec 14:2 (6:0, Hroneš O. 5, Terš 3, Gaži 2, Minas 2, Peroutka, Vlk – Kotrla 2), Krakovec - 1. DFK Slaný 2:6 (1:2, Švandrlík 2 – Vyhnánek 2, Vykus M., Šulc, Cílek, Kratochvíl).
Průběžná tabulka: 1. 1. DFK Slaný 10:3 6, 2. Slavoj Kladno 15:6 3, 3. FCKrakovec 3:18 0.