VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Okresní futsalové soutěže už znají svoje účastníky

Kladensko – V období příprav jsou v současnosti vedle regionálních i okresní futsalové soutěže. Uzávěrka pro podávání přihlášek byla ke 30. červnu, k tomuto datu pak splnilo prvotní podmínku čtyřicet pět týmů mužů a pět celků žen.

5.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Škvára

Možnost účastnit se okresních soutěží však není pro potenciální zájemce ještě uzavřena. Konečným termínem pro přihlášení je pátek 24. září 2010, kdy je nutno doplatit startovné do soutěží. Definitivní podobu tak na základě konečného počtu přihlášených týmů získají nižší okresní soutěže.

Měnit se už určitě nebude systém okresního přeboru, který zůstane i v následující sezoně dvanáctičlenný, jeho složení se pak oproti předchozím letům příliš nezměnilo. S nejvyšší okresní soutěží se loučí rezerva F.C. Brandýsek a poslední AFC Rapid Páleček, jejich místa zaujme z krajského přeboru sestupující Jiko Kralupy a vítěz OS I. třídy Dynamo Kladno. Přebor bude hrán ve sportovní hale Bios Slaný tradičním systémem každý s každým dvakrát, titul pak budou obhajovat futsalisté slánské Sparty.

Své složení zná i okresní soutěž I. třídy, i když zde může dojít po definitivní uzávěrce v případě rapidního nárůstu týmů k rozšíření na čtrnáct účastníků. V současnosti se však počítá s dvanáctičlenným startovním polem. Okresní soutěž I. třídy opustily FK Union Slaný, který coby perspektivní, ambiciózní celek využil nabídky k postupu do krajského přeboru a Dynamo Kladno postoupivší do okresního přeboru. Naopak do nejnižší soutěže sestupuje předposlední družstvo loňské tabulky AFC Celtic Kladno B, poslední Deportivo Vraný pak ukončilo činnost a jeho hráči posílí především slánské celky. Uvolněná místa zaujaly sestupující F.C. Brandýsek B a Rapid Páleček a naopak vítězové skupin nejnižší okresní soutěže SK Jarpice a FC Tatran Zlonice B. Hrát se bude rovněž ve sportovní hale Bios Slaný.

Nejnižší v hierarchii okresních soutěží je okresní soutěž II. třídy. I její systém bude určen na základě počtu přihlášených kolektivů po definitivní uzávěrce. V současnosti je do této soutěže přihlášeno dvacet jedna týmů, což by opět odpovídalo tradičnímu dělení do dvou skupin. O soutěž výše postoupily vítězné celky obou loňských skupin SK Jarpice a Tatran Zlonice B, činnost ukončily Hotel Frymburk Kladno a Atlantic Rakovník B. Jejich místa zaujaly sestupující Celtic Kladno B a nováčkové Omask Kovo Kladno B, Union Slaný B, Arvato Stochov a F.C.B. Švermov B. Místem konání okresní soutěže II. třídy bude SH Stochov, o definitivní podobě a systému soutěže se rozhodne až na základě zářijové uzávěrky.

Do tohoto termínu – tedy do 24. září 2010 – jsou již přihlášené celku povinny zaplatit doplatek startovného, případní noví zájemci pak musí zaplatit startovné v plné výši.

V plném proudu je i příprava sdruženého regionálního přeboru žen, do kterého se přihlásilo zatím pět celků, když činnost ukončily Všestudy. Nového ročníku se tak s určitostí zúčastní FC Haus Jirkov, FK Kačice, SK Kladno, Orbis reality Kladno a SK Rakovník. Prvenství budou obhajovat futsalistky kladenského SK, které okres výborně reprezentovaly i na mistrovství ČR krásným druhým místem. Možnost přihlášení se do soutěže žen mají i další zájemci, i pro ně platí termín uzávěrky k 24. září 2010. Systém soutěže bude určen podle počtu účastníků, hrát se bude ve SH Bios Slaný.

Více informací ke všem soutěžím najdete na ZDE.

Okresní přebor

Jiko Kralupy

AC Sparta Slaný

FC Tatran Zlonice

SK Olympik Mělník C

1. FC Bresson Kladno

FC Foboz Slaný B

1. DFK Slaný B

RSC Čechie Slaný B

F.C.B. Švermov

SK Omask Kladno

KLC Klobuky

Dynamo Kladno

Okresní soutěž I. třídy

F.C. Brandýsek B

AFC Rapid Páleček

FC Slavoj Kladno

DFK Slaný C

SK Slatina

MCE Slaný B

SK Hotel Kladno

Tefal Bohemia Praha

1. FK Kročehlavy

RSC Čechie Slaný C

SK Jarpice

FC Tatran Zlonice B

Okresní soutěž II. třídy

AFC Celtic Kladno B

FK Blevice, Blevice 73

Sokol Dobřichovice

1. FC Horní Bezděkov

FC Atraps Kladno, SK Omask Kovo Kladno B, FC Krakovec

F.C. Rozdělov

RSC Čechie Slaný D

European Transport Slaný

FC Foboz Slaný C

FC Meiller Slaný

FK Union Slaný B

SK Stehelčeves

FC Arvato Stochov

FC Stochov

FK Stochov

F.C.B. Švermov B

FC Velká Buková

1. FC Vraný

Pavel NEPIL

5.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Tradiční výlov luníkovského rybníka U Jelena přilákal opět stovky lidí.
25

Výlov rybníka v Luníkově přilákal stovky lidí

Druhý den voleb do poslanecké sněmovny - Chotouň
110

Střední Čechy: Máme celkem 26 poslanců

Jak se volilo na Kladensku?

Kladensko - Letošní parlamentní volby jsou již za námi. Jednoznačně je ovládlo hnutí ANO 2011, které od voličů z celé republiky získalo necelých třicet procent hlasů. Na podobném čísle zůstala bilance hnutí také na Kladensku. Nad magických pět procent hlasů se pak dostalo ještě dalších osm stran. Celkových devět stran ve Sněmovně je rekordem od vzniku samostatné České republiky. A jak by letošní volby dopadly, kdyby o jejich výsledku rozhodovali jen lidé z Kladenska?

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

Sociální sítě, ulice, hospody i obýváky jsou plné nechápavých komentářů. Jak mohl vyhrát Babiš? Okamura? Piráti? Co jsme to za lidi? Jenže tohle je svět kolem nás. Říká se tomu demokracie.

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení