Složení nejnižší okresní soutěže doznalo ještě na poslední chvíli jednu změnu, když byla doplněna na dvacet účastníků. Přestup z rakovnických soutěží sem z důvodu kvalitnější sportovní haly ohlásila Rekrea Třtice. Týmy se i nadále v OS II. třídy utkají systémem každý s každým jednou, celkem tak každého čeká devatenáct duelů.

Grémium týmů se uskuteční v pondělí 24. října od 18.30 hodin v sále restaurace Na Střelnici ve Slaném, účast alespoň jednoho statutárního zástupce celku je povinná, neúčast bude předána k projednání disciplinární subkomisi OKF Kladno.

Mezi hlavní body programu bude patřit výklad změn v pravidlech, výklad soutěžních dokumentů či specifik soutěží.

Mezi další zajímavé body programu bude dozajista patřit vystoupení předsedy fotbalového SK Slaný Zdeňka Hořejšího na téma vztah futsalu a fotbalu a dále diskuse s členem Rady královského města Slaného a prezidentem RSC Čechie Slaný o sportovní problematice ve Slaném (zrušení sportovní komise, dotace z městského rozpočtu sportovním organizacím, stavba atletického stadionu a naopak nevýstavba sportovní haly, investice do sportovních zařízení nebo dlouhodobá koncepce sportu města. (nep)