V 8. minutě bylo na ručník. Prohrávalo s Libercem už 0:3, když poprvé inkasovalo v 17. vteřině! Vedle zahazování šancí totiž přidalo hrubky v obraně, ze kterých Severočeši těžili. „Bylo to neuvěřitelné, přistoupili jsme k začátku laxnět,“ láteřil jeden z nejzkušenějších hráčů domácích David Müller.

Satani se ale nesložili, přidali na pohybu, obětavosti a v první řadě zachovali klid a přehled v koncovce. Výsledkem krásných, s přehledem zakončovaných akcí byl neskutečný obrat vyčíslený šesti góly! ¨

„Naše koncovka v předchozích zápasech nebyla dobrá, dnes nám naopak začala vycházet,“ pochvaloval si Müller s tím, že nehráli tak dobře jako jindy, dali však paradoxně devět gólů.

Po změně stran Kladno náskok zvýšilo na tři branky a nakonec atakovalo desítku. Ta mu však souzená nebyla, byť hosté hráli takřka šest minut power-play.

Trenér Liberce Andreas Mrijaj, který byl vykázán do hlediště, si stěžoval na rozhodčí. "Napříkald za stavu tři dva otočili faul a my inkasovali třetí gól.Chci Kladnu pogratulovat, ale v žádném případě to nebyl tým, který by nám měl dát devět gólů.“

SAT–AN Fight klub Kladno – Andy Liberec 9:6 (6:4).

Branky: 10. Chrobák (Müller), 13. Chaloupka (Švambera), 15. Fitzel, 16. Švambera (Hafenrichter), 18. Müller (Fitzel), 18. Chrobák (Šnídl), 22. Šnídl (Fitzel), 24. Švambera, 27. Švambera (Chaloupka) - 1. Kulhánek P. (Žoček), 9. Vrabec (Král), 9. Král (Vrabec), 20. Král, 22. Král (Kouba), 29. Jíra (Kos). Rozhodčí: Melničuk, Černý - Chládek.

Kladno: Konečný - Šnídl, Vincenc, Fitzel, Chrobák, Chaloupka, Fujdiar, Švambera, Hafenrichter, Čížek , Müller.