Jejich aktivní hra jim přinesla dvě trefy do sítě hostí hned v úvodu utkání, své vedení nad bezradnými hosty pak neustále zvyšovali. Zcela jiný duel nabídl souboj druhého slánského celku Fobozu s posledním Omaskem Kladno. Domácí již nastoupili bez svých velkých opor z úvodních kol Kozelky a Bauera, kterým skončilo hostování a na jejich herním projevu to bylo znát. Kladenští borci jakoby vytušili nečekanou šanci, bojovali o každý míč a skóre se tak přelévalo z jedné strany na druhou. Favorizovaní domácí se definitivně uklidnili až v závěru utkání, kdy si vypracovali dvoubrankový náskok, trefa hostí v poslední minutě utkání tak již nic ovlivnit nemohla.Fobozse tak mohl radovat z návratu na první příčku tabulky.

K tomumu notně domohla výhra Rohožníku v Bělé, kde tamní Atmos nezachytil tempo hostí již v prvním poločase a po nečekané porážce klesl ve vyrovnané tabulce až na čtvrté místo.

Druhou výhru v řadě si připsali stochovští borci, když přehráli hostující Kralupy. Byli to hosté, kteří po většinu utkání vedli vždy o jednu branku, domácí pak v závěru utkání dvěma trefami strhli důležité vítězství na svou stranu.

Na druhou příčku se posunul mladoboleslavský celek, i on se však v roli hosta až nečekaně natrápil s domácími Kings Rakovník. Ti dokonce po prvním poločase vedli, velký favorit otočil vývoj utkání ve svůj prospěch až ve druhém poločase. V posledním utkání si tři body připsala domácí Veltěž, která však po první půli prohrávala s hostujícími Hořovicemi již o tři branky. Na rozdíl od několika předchozích duelů však tentokrát vydržely síly domácím, a tak si mohli připsat plný počet bodů.

VÝSLEDKY A TABULKA PO 8. KOLE: FC Stochov - AFC Kralupy n/Vl 4:3 (2:3), SC Veltěž - OTH Hořovice 8:5 (1:4), Alpina Slaný - PK Třebusice B 8:1 (3:0),Foboz Slaný -Omask Kladno 7:6 (2:2), ATMOS Bělá- Rohožník Praha 21 4:6 (1:2),Kings Rakovník -Malibu M.Boleslav 5:7 (3:2)

1. FC Foboz Slaný 8 5 2 1 66: 44 17 ( 2)

2. FC Malibu M.Boleslav 8 5 1 2 52: 43 16 ( 4)

3. Alpina Slaný 8 5 0 3 63: 44 15 ( 0)

4. ATMOS Bělá p.B. 8 5 0 3 51: 43 15 ( 0)

5. Rohožník Praha 21 8 4 2 2 57: 46 14 ( 2)

6. PK Třebusice B 8 4 1 3 48: 41 13 ( 4)

7. OTH Hořovice 8 4 0 4 55: 48 12 ( 3)

8. AFC Kralupy n/Vl 8 4 0 4 49: 43 12 ( 3)