Utkání samotné bylo ve svém úvodu velice vyrovnané, ve druhé polovině úvodní části však začali domácí na rozdíl od hostů využívat své příležitosti. Hostující borci utkání ještě zdramatizovali, když se trefili v závěru první a v úvodu druhé půle, domácí pak při jejich tlaku několikrát podržel vynikající gólman Cílek. Jistotu přinesla až závěrečná trefa nejlepšího domácího střelce Petra Kubenky přes celé hřiště při power-play hostí.

První příčka nadále patří teplické Balticfloře, která i v tomto kole potvrdila roli favorita a devítibrankovým výpraskem ze svého hřiště vyprovodila Mapu Česká Lípa. Na třetí příčku se již dotáhli borci třebusického PK, kteří si přivezli bod z horké liberecké půdy. Třebusičtí však mohli pomýšlet na více, když dokázali otočit vedení domácí Alfy a ještě v poslední minutě vedli po dvou zásazích Propílka nejtěsnějším rozdílem. Dělbu bodů pak zajistil svým zásahem domácí Doležel.

Nedařilo se Brandýsku,jemuž nevyšel první poločas v utkání s Kadaní, i přes zlepšený výkon ve druhé částipak hosté pomohli futsalistům Betisu k první výhře ve třetí nejvyšší soutěži.

Kladenská Ebárna sehrála infarktový, i když nepříliš pohledný duel s Atlanticem Rakovník. Domácí se dvakrát dostali do jednobrankového vedení, hosté však dokázali pokaždé srovnat. Rozhodnutí padlo až v poslední minutě, kdy si hosté srazili do vlastní sítě střelu z rohového kopu. Kladenští se tak již posunuli na pátou příčku, naopak hosté klesli na úplné dno.

V poslednímduelu tohoto kola opět na body nedosáhl SKP Kolín, když tentokrát nestačil na děčínský Bílý Balet. Ten si vytvořil rozhodující náskok v prvním poločase, zisk tří bodů udržel i přes enormní snahu a tlak hostí ve druhé části hry.

VÝSLEDKY A TABULKA PO 6. KOLE DIVIZE A

Ebárna Kladno- Atl. Rakovník 3 : 2 (1 : 1),ALFA Liberec - PK Třebusice 2 : 2 (1 : 0),Betis Kadaň - FC Brandýsek 6 : 2 (3 : 0), Bílý Balet Děčín- SKP Kolín 9 : 6 (6 : 2),Balticflora Teplice -Mapa Česká Lípa 9 : 0 (5 : 0), 1. DFK Slaný FC 83 Příbram 6 : 2 (5 : 1).