Na obou stranách však nevídané zákroky podávali i oba gólmani, kteří byli ozdobou tohoto derby. V něm sice úvodní zásah zaznamenali domácí, hosté však dokázali skóre otočit ve svůj prospěch. Ještě do přestávky však bylo vyrovnáno. Ve druhém poločase již byla znatelná převaha domácího celku. Jeho borci si také vytvořili dvoubrankový náskok, který dotáhli do vítězného konce.

Na severu Čech se hrál souboj o druhé místo, i přes porážku ho stále drží českolipští Démoni. Ti byli domácímu Bílému baletu Děčín vyrovnaným soupeřem v prvním poločase, druhý pak byl ve znamení tlaku domácích, kteří se také brankově prosadili.

Překvapením soutěže jsou výkony nováčka z Veltěže, který v tomto kole deklasoval zkušené borce kladenského Celticu a se sedmi body drží čtvrtou příčku.

I další kvalitní utkání se hrálo na severu Čech, v Liberci místní vysokoškoláci přivítali MCE Slaný. A v utkání, ve kterém se střetly dva ofenzivně naladěné celky, bylo určitě co sledovat. Hra se neustále přelévala z jedné strany na druhou, padlo celkem patnáct branek, střelecky se více dařilo exligovým domácím, kteří si připsali tři body.

Oslabený kádr vojáků bojoval v České Lípě, domácí borci F.A. Zole byli nad síly torza mužstva hostí.

Nejsnadněji se ke třem bodům dostali mladoboleslavští futsalisté, kteří přivítali pouze pětici příbramských borců. Ti domácí trápili jen v době, kdy fyzicky stíhali, ve druhé půli již byl další vývoj duelu pouze otázkou výše skóre. Čtrnáct inkasovaných branek pak bylo pro hosty ještě milosrdných, od většího debaklu je zachránil vynikající gólman.

4. kolo: TU Liberec – MCE Slaný 10:5 (5:3), Zole Č. Lípa – 1. DFK Slaný 7:4 (3:2), Třebusice – FC Brandýsek 5:3 (2:2), Malibu Ml. Boleslav – HFK Příbram 14:2 (4:1), SC Veltěž – Celtic Kladno 6:0 (3:0), Děčín – Démoni Č. Lípa 5:2 (1:1).

1. Třebusice 4 3 0 1  33:18  9
2. Démoni Č. Lípa 4 3 0 1  33:18  9
3. Děčín 4 3 0 1  22:30  9
4. Veltěž 4 2 1 1  21:15  7
5. MCE Slaný 4 2 1 1  33:31  7
6. TU Liberec 4 2 0 2  30:21  6
7. Bradýsek 4 2 0 2  23:16  6
8. Zole Č. Lípa 4 2 0 2  23:17  6