Čechie představila novou brankářskou akvizicí, Kopeckého ze Zlonic, navíc na střídačce byli připraveni zkušení Hnízdil (Mělník) a Sapík (Rohožník). A na domácí to mělo blahodárný vliv. První branku utkání vstřelil Abrhám, do přestávky ale šli Slánští s dvougólovým mankem.

Mazat ho začali hned po návratu z kabin. Opět Abrhám snížil, a když pak dvakrát čaroval Kopecký, zapsal se dvakrát do listiny střelců také Muláček. Severočeši ještě vyrovnali, Čechie ale má nestárnoucího Průchu, jenž ke třem asistencím přidal také dvě přesné trefy!

Kladno nastoupilo bez tria Zachariáš, Holub a Jaráb. I bez něj vedlo v 6. minutě 3:0. Jenže uspokojení se mu vymstilo – půli prohrálo 3:4! Ve druhé už to bylo 4:6 a nebýt výtečného Čížka, jenž v půli střídal mladého Tichého, bylo by rozhodnuto.

Domácí pak nastartovalo snížení Hlavou (33.). Čurda vyrovnal (36.), Müller strhl vedení na jejich stranu a Hlava svým pátým gólem (39.) tři cenné body pojistil!

Čechie Slaný – Alfa Liberec 6:4 (1:3).
Branky: Abrhám 2, Muláček 2, Průcha 2 - Kuželka 2, Hruška, Novotný.
Čechie: Kopecký – Hafenrichter, Muláček – Kozák, Zelenka – Jiránek, Cajzl, Průcha, Abrhám, Chalupa. Trenér: Miroslav Chadima.

SK Kladno – Salamandr UFA Hradec Králové 8:6 (3:4).
Branky: Hlava 5, Fujdiar, Müller, Čurda – Steiner 2, Klíma 2, Chromek 2.
SK: Tichý (21. Čížek) – Müller, Vincenc – Fujdiar, Štembera – Veselý, Kroh – Čurda, Hlava. Trenér: Petr Hlaváč.