Jeho triumf je vlastně premiérový, vždyť odchovanec Kladna a český reprezentant roky kopal za hranicemi našeho okresu a teprve loni se do Kladna vrátil.

Frič opanoval anketu po pěti letech. Po návratu do SAT-ANu Kladno se okamžitě stal tahounem a pronikl i do nominace ČR na ME
Druhý skončil překvapivě Fričův spolubojovník Tomáš Abrham. Fotbalista, jenž měl s ohledem na svůj talent možná i ligové vyhlídky hraje jen krajský přebor, ale futsal mu šel poslední dobou i díky fantastické technice výtečně.

Bronzovou příčku pak obsadil pětinásobný vítěz ankety a další hráč SAT-ANu David Müller. Zkušený bek s výbornou střelou.
Hodnotily se ale i další ankety. Tu brankářskou ovládl podle očekávání Marek Konečný, obrovská opora kladenského prvoligového celku.

Na dalších místech jsou již pak staří známí. Druhé místo obsadil ještě nedávno vítězův spoluhráč Jindřich Čížek (nyní opora MCE Slaný) a za pětinásobným vítězem ankety skončil třetí Martin Cílek z 1. DFK Slaný. Stálice…

Cílek však ovládl druhý ročník Ceny Miroslava Maurera pro nejlepšího sudího. Už proto, že konečně dostal důvěru a píská i nejvyšší soutěž.

Tam působí i jeho zkušenější kolegové, kteří se však umístili až za ním. Druhé místo obsadil šéf okresního fotbalového svazu a ve fotbale rozhodčí FIFA Petr Blažej a třetí Ladislav Smreček, pohodář mezi rozhodčími.

„Premiérový Ples F plus F lze hodnotíme kladně. Přišlo víc než tři stovky lidí, výborně hrál orchestr Beta a příjemný byl i doprovodný program cvičenek z Aerobik Dancers Kladno či mistra světa ve footbagu Jan Webera," zhodnotil ples šéf kladenského futsalového svazu Pavel Nepil.