Habešovna přijela do země našich východních sousedů oslabena o zraněného reprezentanta Sýkoru, ale vyhrála všechny své čtyři zápasy, z toho tři nad silnými slovenskými kolektivy.

Ve skupině kvůli neúčasti původně přihlášeného Villachu narazila jen na švýcarský Westvill (2:0, góly Krtička, Tyburec) a Martin (3:1, Štulc, Loskot, Husák). Zajistila si tak přímý postup do semifinále. „Proti Švýcarům jsme se střelecky trápili, s Martinem naopak rozhodli hned v první třetině,“ shrnul kouč Jiří Tyburec, jehož svěřenci v semifinále narazili zase na Martin. A opět ho porazili 3:1 (Husák, Střeska, Váša), i když tentokrát šlo o větší bitvu a Váša ji rozhodl až těsně před koncem gólem do prázdné brány domácích.

Ve finále se Kladenští utkali s Bratislavou Ružinovem, nejslavnějším slovenským celkem. Ten po první třetině přes značnou střeleckou převahu vedl 1:0, ale pak už pod sílícím tlakem neobstál. Tyburec v polovině duelu srovnal, Langthaller přidal další gól a Váša bombou zvýšil na 3:1. Na konečných 3:2 korigovali Slováci až 20 vteřin před koncem. „Do Martina jsme odjížděli s přáním soutěž vyhrát a povedlo se, takže paráda. Byl to další cíl, který jsme si vytýčili,“ uzavřel trenér Habešovny Jiří Tyburec.