Rejthar? Správný kapitán!

Kladno - Oba extraligové hokejbalové celky z Kladna zaznamenaly v sobotu plný bodový zisk. Cennější výhry dosáhl KEB, jenž zdolal nepříjemné Ústí, zatímco Habešovna veze povinné body z Dobřan.

27.9.2008

KEB Kladno - Ústí nad Labem 5:2Foto: Jiří Nagy

HBC KEB Kladno - Elba Peml Ústí nad Labem 5:2

KEB v domácím prostředí nezačal šťastně, ještě v první třetině ale dokázal nastřílet do sítě Severočechů tři branky. Hosté sice ve druhé třetině zápas zdramatizovali, avšak KEB příkladně táhl na obránce nezvykle produktivní kapitán Rejthar. Gólem a asistencí v poslední třetině upravil svoje skóre na 2/2 a výrazně tím pomohl svému týmu k zisku tří bodů.

„Jsem rád, že jsem přispěl k výhře na soupeřem, kterého jsme porazili po dlouhé době. Důležité bylo, že jsme přečkali druhou třetinu, v níž jsme hráli moc špatně,“ řekl Tomáš Rejthar.

Branky: 8. Topolánek, 12. Dědič, 13., 38. Rejthar, 41. Ogurčák - 3. Kvas, 22. Růžička. Třetiny: 3:1, 0:1, 2:0.

TJ Snack Dobřany - HBC Habešovna Gladiators 2:6

Obhájce titulu byl jasným favoritem, do první přestávky však odcházel jako propadající, protože v předposlední vteřině dal jedinou branku úvodní části domácí Roušal. Ve 3. minutě druhé části vyrovnal Krtička a když posléze Střeska dvěma trefami svůj tým uklidnil, dotáhl mistr zápas k nakonec hladké výhře.

Branky: 15. Roušal, 35. Rada - 18. Krtička, 21., 24. Střeska, 32., 36. Tyburec, 32. Zeman. Třetiny: 1:0, 0:3, 1:3.

27.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!