Satani odjeli na sever Čech bez několika opor a také gólmanů, protože Tetour byl vykartovaný a Koco zraněný. Mezi tři tyče tak musel kouč Jiří Veselý, na jehož házenkářský styl domácí borci dlouho hledali recept. Navíc udivil několika fantastickými zákroky, nad kterými diváci kroutili hlavami, a také ránou do břevna, poněvadž hosté často hráli power play.

"Já bych ale v první řadě ocenil kluky, kteří neskutečně bojovali. Zablokovali mnoho střel a k tomu dokázali být nebezpeční dopředu. Postupem času nám pochopitelně docházely síly," uvedl kormidelník Satanů, jenž utkání nakonec nedohrál, poněvadž po jednom z několika nepřesvědčivých verdiktů rozhodčích obdržel po páté inkasované brance druhou žlutou a následně červenou kartu.

"Reagovali na ně i jindy klidní hráči jako třeba Petr Šnídl. Z naší strany tam byla i frustrace," přiznal Veselý s tím, že po změně stran byli často pod velkým tlakem, ale až gól na 3:1 zápas zlomil.

V pátek (20.00) přivítá Kladno poslední, na fotbalisty z vyšších soutěží sázející Teplice. Rádo by přetrhlo sérii tří porážek v řadě a částečně odrazili nápor zájemců o pátou příčku.

V jaké síle však protivník přijede lze jen těžko odhadovat. "Bylo by to věštění z křišťálové koule," podotkl trenér Satanů, jenž bude po vyloučení koučovat z hlediště, v čemž už má po trestu za čtyři žluté praxi.