Rozhodně dramatičtější byl souboj Beer Stars A – Jungle Fever B. Začal už před týdnem, kdy v úvodním utkání Švermovští perfektně zvládli poslední třetinu (4:0) a vyhráli 6:1 (Švenkrt 2, Opata, Rojek, Kosina, Protiva – Král). V odvetách se ale radovalo béčko Jungle, i když mělo dost štěstí. Výtečný brankář Jirotka a střelec Rolinec vydřeli týmu výhru 2:1 (Rolinec 2 – Cajthaml) a muselo se hrát třetí, rozhodující klání. V něm skórovali první hosté z Jungle B zásluhou J. Vrška, ale Švejcar vyrovnal. Další gól už nepadl a musely rozhodnout samostatné nájezdy.


V první sérii pěti střelců se trefili jen dva – domácí Rojek a hostující J. Vršek. Konečný ortel padl až v sérii číslo devět, kdy se prosadil I. Vršek a Jungle B jdou dál stejně jako jejich áčko, které ve II. národn í lize v semifinále porazilo i potřetí pražské Ďáblice. Tentokrát 4:0 (v celé sérii nedostal brankář Karel Fajt ani jeden gól!), celkově pak 3:0 na zápasy.


Zpět k oblastní lize. Ve druhé sérii Dynamo přehrálo Amálku hladce 2:0. V prvním střetnutí vedlo už 3:0, pak Hooligans zdramatizovali koncovku dvěma zásahy. Více už nestihli (branky: Zahradník, Prchal, Fujan – R. Stříbrný, Suk) a nezvládli ani další utkání, které prohráli 2:6 (Pávek, Vodička – Prchal 2, Karpíšek, Lukáš, Káranský, Bursík), byť i tady v závěru přidali. Zajímavostí bylo, že pět hráčů Dynama v minulosti oblékalo dres Amálky: Káranský, Fujan, Prchal, Seidl a Karpíšek.


V čtvrtfinále, které startuje o nadcházejícím víkendu, se Jungle B utkají s vítězi základní části – Black Casinem. Dynamo narazí na druhé Beer Stars, zbylé dvojice byly dány už předtím: Bresson – Třebíz a Buštěhrad – Unhošť.