KEB poslal ve Vlašimi do vedení už v 1. minutě Topolánek. Gól to nakonec byl vítězný, neboť brankář Procházka potřetí v řadě udržel čisté konto. V Sudoměřicích to byl pro Kladno těžší duel. Prohrávalo 0:2, a když na začátku třetího dějství dal Londarev na 3:1, zdálo se hotovo. Jenže Tvarůžek snížil a deset vteřin před koncem Hudeček při power–play srovnal. Navíc v nájezdech uspěl Topolánek a Procházka ani jeden nepustil!

Habešovna měla v obou zápasech potíže s první třetinou. V Sudoměřicích i Vlašimi ji prohrála shodně 0:2 a pak jen dotahovala. Na Moravě jí scházel jediný gól, ve středočeském derby alespoň během první minuty druhého dějství Loskot s Denisem slepenými brankami vyrovnali. V nájezdech se už nerozhodlo. Kouč Jiří Tyburec byl naštvaný. „Mužstvo je totálně z formy a hráči si představují, že se každý soupeř porazí sám,“ láteřil.

Výsledky: Sudoměřice – Habešovna 4:3 (4. Resoto, 14. Ivánek, 29. Londarev, 32. Konderla – 20. Tyburec, 39. Langthaller, 43. Zeman), Vlašim – KEB 0:2 (2. a 25. Topolánek), Sudoměřice – KEB 3:4 nn (2. Halík, 3. Konderla, 31. Londarev – 27. Ogurčák, 39. Tvarůžek, 45. Hudeček), Vlašim – Habešovna 2:2 (7. Fris, 13. Filip – 21. Loskot, 21. Denis).