KEB přivezl pět bodů, Habešovna jediný

KLADNO - Další úspěšný víkend mají za sebou hokejbalisté KEBu Kladno. Ten potvrdil vzrůstající formu a vyhrál obě víkendová střetnutí. Naopak vedoucí Habešovna si přivezla jen bod, přesto v čele zůstala.

19.11.2007

Brankář Jaroslav procházka dál válí. Teprve Sudoměřičtí střelci ho po třech zápasech překonali a hned třikrát, ale gólman KEBu poté vychytal nájezdy. Foto: DENÍK/ Rudolf Muzika

KEB poslal ve Vlašimi do vedení už v 1. minutě Topolánek. Gól to nakonec byl vítězný, neboť brankář Procházka potřetí v řadě udržel čisté konto. V Sudoměřicích to byl pro Kladno těžší duel. Prohrávalo 0:2, a když na začátku třetího dějství dal Londarev na 3:1, zdálo se hotovo. Jenže Tvarůžek snížil a deset vteřin před koncem Hudeček při power–play srovnal. Navíc v nájezdech uspěl Topolánek a Procházka ani jeden nepustil!

Habešovna měla v obou zápasech potíže s první třetinou. V Sudoměřicích i Vlašimi ji prohrála shodně 0:2 a pak jen dotahovala. Na Moravě jí scházel jediný gól, ve středočeském derby alespoň během první minuty druhého dějství Loskot s Denisem slepenými brankami vyrovnali. V nájezdech se už nerozhodlo. Kouč Jiří Tyburec byl naštvaný. „Mužstvo je totálně z formy a hráči si představují, že se každý soupeř porazí sám,“ láteřil.

Výsledky: Sudoměřice – Habešovna 4:3 (4. Resoto, 14. Ivánek, 29. Londarev, 32. Konderla – 20. Tyburec, 39. Langthaller, 43. Zeman), Vlašim – KEB 0:2 (2. a 25. Topolánek), Sudoměřice – KEB 3:4 nn (2. Halík, 3. Konderla, 31. Londarev – 27. Ogurčák, 39. Tvarůžek, 45. Hudeček), Vlašim – Habešovna 2:2 (7. Fris, 13. Filip – 21. Loskot, 21. Denis).

Více v pondělním Kladenském deníku.

19.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Křest knihy se uskutečnil v sále hospody U Studničků.
18

Druhý díl knihy Průvodce historií kladenských hostinců spatřil světlo světa

Hlasujte pro Miminko měsíce října 2017

Kladno, Slaný - Kladenský deník představuje vítěze jednotlivých zářijových týdenních kol v hlasování čtenářů o nej miminka narozená v kladenské a slánské porodnici.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Střední Čechy – Nejfrekventovanější výskyt akutních respiračních infekcí zůstává ve středních Čechách na Příbramsku, naopak nejnižší nemocnost se z Kladenska během uplynulého týdne přesunula na Kolínsko. Nadále platí, že situaci lze označovat jako klidnou a nijak nevybočující ze zkušeností uplynulých let. Údaje praktických lékařů a pediatrů sice ukazují, že nemocnost zvolna stoupá – to je však v tomto ročním období obvyklé.