Prohrávat po první třetině 1:5, to už většina týmů balí. Ne tak Narko Kročehlavy, které ze začátku vůbec nestíhalo rozdělovské střelbě, ale od druhé třetiny bylo vše jinak. Narko snížilo na 4:5 a v posledním dějství soka dorazilo dalšími třemi trefami!

Hattrick zaznamenal veterán Zbyněk Zíma, který na dálku soutěží s novou posilou Beer Stars Michalem Perglem o to, za kolik týmů si v kariéře zahrají. Zíma už jich prošel určitě deset a vede. „Jsem jako Jarda Jágr. Ten byl dlouho v Pittsburghu jako já ve Hvězdě a od té doby to rychle mění," smál se Zíma.

Jeho Narko se posunulo na třetí místo za vedoucí duo Unhošť B a Beer Stars B, ale před Extrém, jenž bez mladých opor Arlta a Šímy, nestíhalo Deltě (1:6).

Jiní veteráni se trošku mračili. Hlavně ti Rozdělovští, kteří patří k tomu nejlepšímu. V taháku oblastní ligy však nestačili na Beer Stars 3:8 a elitní trojka Český, Tyburec, Seidl nespasila ani Psy Kladno v nižší soutěži, kde hostuje.

Psi sice proti Moribundusu dotáhli neuvěřitelně z 0:4 na 4:4, ale pak je potřetí v utkání dostal šikovný Jakub Hildebrand a tým kladenských hokejových fanoušků slavil. „Jsme staří," ulevil si Martin Seidl, ale přehání, kvalita třeba na jeho holi pořád je (1+2).

Úžasná byla také bitva béčka Rakovníka s druhými Beer Stars. Každou chvíli vedl někdo jiný, Rakovník díky trefám někdejšího reprezentanta Milana Sýkory 4:3 ještě v posledním dějství. Ale Švermováci to tak nenechali a Jůzek s Vrkotou definitivně přihráli body na jejich stranu. 

Sparta nezvládla poslední třetinu proti Černé hvězdě, ale hlásí důležitou změnu pro komunikaci s ostatbními celk, vedoucího týmu Kačera střídá Pípal. 

Ve vyšší oblastní lize se nečekaně hodně trápil vedoucí Notor s Unhoští, nicméně díky trefě  Milana Pospíšila osm minut před koncem přece jen urval tři body a s osmibodovým náskokem na druhé Beer Stars kráčí k vítězství v základní části. 

Oblastní liga: Buštěhrad – N. Strašecí B 8:2, Kelti B – K. Žehrovice 4:6, Třebíz – Falcon 8:2, Notor – Unhošť 3:2, Rozdělov – Beer Stars 3:8.

Okresní liga: Rytíři Buštěhrad – Unhošť B 0:8, Extrém – Delta 1:6, Psi – Moribundus 4:6, Sparta – Černá hvězda 2:4, Narko – Rozdělov B 7:5, Rakovník B – B. Stars B 4:5.