Habešovna Glad´s– KEB Kladno 0:2

Úvodní dějství patřilo vítězům, kteří jen v prvních sedmi minutách přestříleli soupeře poměrem 9:1. „V první třetině jsme dominovali, Habešovna z nás asi měla vítr,“ prohlásil trenér vítězů Drahomír Kadlec. Jeho protějšek Jiří Tyburec to viděl jinak: „Chtěli jsme tahle hrát. Čekali jsme na brejky.“
KEB se dočkal odměny za aktivitu hned v první minutě druhé části, kdy od modré prošla do sítě střela Nedvěda. Zvýšit mohl Wittmayer, jenž šel sám na gólmana. Poměr sil se začal měnit od poloviny utkání. Gladiátorům v tom pomohlo pět přesilovek v řadě. Nejvíc šancí měli hned v první, výbornou příležitost měli i ve vlastním oslabení, kdy Husák netrefil odkrytou branku. „To byl klíčový bod, měli jsme to dát,“ litoval Tyburec.

Branky: 21. Nedvěd, 45. Ogurčák. Vyloučení: 5:6. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:1.