Ten byl jedním z odstoupivších členů starého vedení a ve výboru už na protest proti sporům s předsedou Zbyňkem Zímou působit nechtěl.
I proto byla hlavním bodem jednání volba nového výkonného výboru OSHbL. Do něho byli zvoleni po zdlouhavém, tříkolovém jednání dosavadní členové Zbyněk Zíma, Milan Vondráček, Roman Staněk a nově Václav Kužel s Matoušem Vydrou.

„Kompetence jsme si zatím nerozdělili. Václav Kužel je po vážném zranění z autonehody, čekáme tedy se schůzkou na něj,“ vysvětlil Zbyněk Zíma. odal, že rozhodnuto by mělo být do konce července.

Okresní svaz opět bude bude dohlížet nad dvěma soutěžemi dospělých – oblastní a okresní ligou. V nich ale nastanou docela velké změny.
Méně se dotknou vyšší, tedy oblastní ligy, kde by mělo opět startovat 14 mužstev. Sestoupil Moribundus Kladno, nahradilo ho Narko Kročehlavy.
V okresní lize skončila dvě béčka. Shodou okolností je už nepřihlásí mužstva, která začala hokejbal hrát shodně v roce 2002 – Vlci Buštěhrad a Kozel Unhošť.

Zatímco Vlci dokončili sezonu na skvělém třetím místě a dokonce vyhráli základní část (hlavně ale díky pomoci kluků z A týmu), Kozlíci měli v závěru potíže s kádrem a ani nenastoupili do play–off. Přenechali poté práva Rytířům Buštěhrad, přesto jim svaz k jejich velké nevoli napařil pokutu.
I bez dvou stálic nebude okresní liga vůbec slabší, ba naopak. Přibydou nově se rodící celky Nového Strašecí B, Keltů Nižbor, Predátorů a možná i rezervy Narka. Hlavně Strašecí a Nižbor pak mohou patřit k nejlepším a zlepší se také Falcon Kročelavy. Tam se vrátí někteří borci z KEBu Kladno B, jenž ve druhé nejvyšší soutěži už pokračovat nechce.