Oblastní liga

Defekt Třebíz – Vlci Buštěhrad 6:5

Domácí prohrávali několikrát. Nejprve 0:2 a pak když vyrovnali, dostali další dvě branky. Znovu vyrovnali, ovšem kontroval hostující Omrai. Jenže Buštěhradu bez hokejové opory Kally (hrál tenisový turnaj) nebylo souzeno vyhrát. Bálek si vynutil prodloužení a těsně před jeho koncem Kolařík rozhodl o třebízském vedení 1:0.

Branky: M. Bálek 2, Průcha, Vancl, Čanda, Kolařík – Fišer, Olič, Rudovský, J. Bomba, Omrai.

Třebíz - Buštěhrad 4:8

Do odvety už šel Buštěhrad s Kallou a zvládl ji podstatně lépe. Hlavně první dějství, po němž svítil na ukazateli stav 1:4. Domácí se už do utkání nevrátili, navíc přišli o dvě opory, které vyfasovaly trest ve hře. J. Bálek za kopnutí protihráče a Hulín za napadení rozhodčího po utkání. Toho zřejmě čeká delšeí hokejbalová pauza.

Branky: Hulín, Korbel, M. Bálek, Kolařík - V. Bomba 2, Kalla, J. Bomba 2, Babický, Olič, Borč.

Okresní liga

Černá hvězda – Golem Slaný B 7:4

Domácí vedli pouze 1:0, pak už kralovali hosté. Ve třetí části se zápas lámal. Slaný udrželo vedení 5:3 i v dlouhém oslabení tří proti pěti a samo udeřilo šťastným zásahem Valského. Perličkou byl poslední zásah Černé hvězdy. Procházka nejspíš skóroval, ale sudí mu trefu neuznali. Akce pokračovala, Valský na druhé straně spálil tutovku a míček se opět dostal k Procházkovi, který se znovu prosadil a rozhodčí už gól uznali.

Branky: Procházka 2, Janatka, Hoffmann – Šafář 2, Mervart 2, Křepelka, Valský, J. Kropáč.

Černá hvězda - Slaný B 2:7

Druhé utkání se domácím vůbec nepovedlo. Nastoupili vlažně, brzy prohrávali, po dvou třetinách bylo jasno (0:5). Navíc Černá hvězda přišla o svého nejlepšího hráče Procházku (zranění ruky).

Branky: Hejcman, Kregl - Valský 3, Foukal, Křepelka, Mervart, Černý.