Hráč a brankář při Penalty hokejbalutvoří jeden tým a soupeří s ostatními pouze v samostatných nájezdech. Startovné naosobu bude v Kladně na Sítné 50 Kč (dvojice - jeden tým 100 Kč) a bude vybíráno přímo připřihláškách(místnost správce hok. hřiště). Polovinavybrané částky za startovné jezároveň výhra pro nejlepší vítěznoudvojici turnaje. Prezentace proběhne mezi 9 až 10 hodinou, následněproběhne rozlosování. Podlepočtupřihlášených dvojic bude zvolenhrací systém.

Začátek a tím křest nového hokejbalového hřiště Sítná2009 je plánován půl hodiny po ukončení prezence, tak aby se stihla připravit první dvojice brankařů. Výhodou je, že pokud bude o tutoakci z vaší strany velký zájem, dají se jednotlivá střetnutí dvojicjezdit na obě branky současně. Další výhodou je, že se o výhru může poprat hokejbalový veterán, nebo mladičký novic z hokejbalových řad.

Pravidla jsou na webu ČMSHb (www.hokejbal.cz) k nahlédnutí.

Turnaj a přidružené slavnostní vyhlašování ukončení sezóny jenaplánováno na sobotu 13. června.

V ten den v Plzni začíná večerním utkáním naše reprezentace na MS vhokejbalu mužů a žen. Také se v sobotu hrají třetí finálová utkáníkladenských soutěží. V oblastní lize jsou to Vlci Buštěhrad, kteříbudou hostit Defekt Třebíz a Likatronic Slaný B bude hrát třetí utkání série s Černou Hvězdou.

Valná hromada OSHb Kladno je naplánovaná až po skončení MS na úterý23. června od 18 hodin na zimním stadionu v Kladně, tradičně ve VIPv prvním patře nad restaurací. Materiály s pozvánkou budou včasrozeslány. Herní jistoty týmů se právě propočítávají, kontrolují se provedené platby týmů ať převodem, nebo hotovostí a budou zveřejněnynejpozději do 15. června.

Podle předsedy svazu Zbyňka Zímy existujenávrh ze strany některých vedoucíchmužstev na příští ročník, kterým se předsednictvo bude na svém nejbližším zasedání zabývat, aby byl finančně motivován vítěz ligy(oblast i okres). "Pokud by nevadilo týmům zvýšení startovného zetří na čtyři tisíce, může se podle počtu týmů v jednotlivých ligáchvybraná tisícovka darovat vítězi ligy," míní Zíma.

Osobně však zastává názor, že by bylo nespravedlivé posílenému mužstvu o hokejistytakový bonus přidělit. "Zůstane většina zklamaných hokejbalistů,
kteří bojují v lize po celý rok."

Samozřejmě mužstva s hokejisty si myslí něco docela jiného, to všese bude řešit na valné hromadě a možná už předtím na shromáždění 16. června v restauraci Pod vobrazem, které vyvolalo béčko Jungle Feverústy svého šéfa Rostislava Ježka.

Termín VH OSHb Kladno 23.6.2009 je zároveň termínempodání přihlášky do nového ročníku kladenských hokejbalovýchsoutěží.