FC 83 Příbram - Ebárna Kladno
5:5 (2:2) - pk. 0:2

Ve vyrovnaném zápase se žádný ze soupeřů nedostal do většího brankového úniku. Příbramští dvakrát vedli, po změně stran byli pro změnu dvakrát blíže k výhře hosté.

Domácí si vybrali dávku smůly, když během utkání třikrát trefili tyč a navíc ve 37. minutě neproměnil Vitásek penaltu.

Ale Osmdesáttrojky přesto chvíli nato otočily dvěma góly skóre z 3:4 na 5:4.

Dvě minuty před koncem Ebárna vyrovnala a v poslední minutě měl Nový možnost rozhodnout zápas v normální hrací době. Ale jeho ránu z 2. pk Holan vyrazil, a tak přišly na řadu penalty.

První exekutoři na každé straně na gólmany nevyzráli. Ve druhé sérii otevřel skóre Nový, zatímco O. Machek trefil tyč. Následně Fujdiar zpečetil postup Kladna.

Branky a as.: 10. Sládek (Roušar), 17. Šindelář (Holan), 27. Roušar (Vitásek), 43. Havelka (T. Wágner), 45. Sládek (O. Machek) - 17. Zieber (Fujdiar), 23. Fujdiar (Nový), 27. Nový (PVK), 34. Zieber (Hlaváč), 48. Zieber (Fujdiar). ŽK: Havelka - Fujdiar, Hlaváč. Rozhodčí: Kovář, Rybka. Diváci: 10. Sled skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5.

Penalty (začínali hosté): Zieber nedal, Roušar nedal, Nový dal - 0:1, O. Machek nedal, Fujdiar dal - 0:2.

Kladno: Janoušek - Fujdiar, Trojan, Zieber, Hlaváč, Nový, Fujdiar ml., Kolářský.