V úvodním duelu začali lépe Pražané, jenže Jungle podržel v první části brankář Fajt a poté udeřili jeho spoluhráči. V oslabení utekla dvojice Diviš – Karas a druhý jmenovaný zavěsil. Na 2:0 zvýšil lacino ze středního pásma R. Omrai a domácí pak náskok 2:0 udrželi do konce.


Druhý duel se vyvíjel podobně. Ďáblice byly v úvodní části lepší, Fajta ale nenachytaly a po obrátce už tahaly za kratší konec. Od modré je načal A. Pospíšil, po ubráněném oslabení pak zvýšil Ibl. Následně se duel stal koncertem Romana Omraie, jenž zaznamenal hattrick a upravil na konečných 5:0. „Tradičně jsme výborně bránili a skvěle chytal Karel Fajt. Romanu Omraiovi se zase víkend vydařil střelecky, ale celkově jsme zahráli velmi dobře,“ chválil své svěřence kouč Junglu Jaroslav Homola, jenž zůstává obezřetný před víkendovými odvetami.


Ve druhé semifinálové dvojici vede Nové Strašecí nad Spectrem Praga také 2:0. Zajímavostí je, že vyhrálo stejným poměrem jako Jungle, jen dny si otočilo. V sobotu to bylo 5:0, v neděli 2:0.