Bodoval pouze nováček Jungle Fever, když po úporném boji doma remizoval s pražským KERT Parkem 1:1. Soupeř byl v úvodu jasně lepší a jen díky brankáři Fajtovi se prosadil pouze Strejček. Vyrovnání přišlo po akci zkušených. Váša nabil Kollerovi a ten z voleje mířil dokonale. V nájezdech se trefil jediný kanonýr – hostující Strejček.

„Bod ale bereme. Soupeř vyhrál první třetinu na střely dvanáct jedna, naštěstí byl Fajt skvělý. Po našem vyrovnání jsme naopak byli aktivnější my,“ řekl kouč Junglu jaroslav Homola.

Béčko KEBu (dříve Falcon) opustilo na úkor KERTu první místo tabulky, když na půdě Třemošné utrpělo první porážku i ztrátu v soutěži. Po dvou třetinách se sice dostalo proti Západočechům na vyrovnaný stav 2:2, ale v poslední části doplatilo na řadu vyloučení, když domácím přesilovky vycházely. Na sudí se Kladenští moc hněvali.

Výsledky: Nové Strašecí - Mladá Boleslav 7:2, Jindřichův Hradec - Ďáblové Praha 5:3, Jungle Fever - Kert Park Praha 1:2 ss, Kovo Praha - Přelouč 4:7, Třemošná - KEB Kladno B 5:3, Most B - Svítkov Pardubice 5:0.