Fantastický víkend Kladna: Jedenáct bodů!

KLADNO - Úžasný víkend prožili oba zástupci Kladna ve druhé nejvyšší hokejbalové soutěži – ČNHbL. Béčko KEBu Kladno vybojovalo ve dvou zápasech plný počet bodů, Jungle Fever jen o jeden méně.

21.11.2007

KEB B měl o něco slabší soupeře uzavírající tabulku. Ale poslední Ďáblové Praha zahráli v Kladně urputně a dlouho se drželi. Domácí poslal do vedení Hrádek, pak zvýšil Poupě. Soupeř se nevzdával, v poslední třetině korigoval, ale na zvrat neměl a O. Tvarůžek při jeho power–play pečetil skóre na 3:1.

Ve druhém utkání s Mladou Boleslaví to měli Kladenští snazší. Hosté ani nebojovali, dostali v první části ze spousty šancí čtyři góly a nakonec si odvezli debakl 2:9.

Jungle měli těžší soupeře, ale vydatně jim pomohl návrat Jana Novotného do sestavy. Proti Třemošné se hattrickem podílel na nečekaném triumfu domácích 4:2. „Byl to asi náš nejlepší výkon v sezoně,“ těšilo kouče Jaroslava Homolu.

Jeho svěřenci v neděli v Mostě v okleštěném složení prohrávali po dvou třetinách 1:2, jenže pak zabrali a Novotný necelé čtyři minuty před koncem srovnal. V penaltách Jungle už dvakrát v sezoně prohráli a potřetí nechtěli. Kapitán Barták proměnil hned první, brankář Fajt ani jeden z pěti pokusů nepustil.

Výsledky: Jungle Fever – Třemošná 4:2 (2:0, 2:1, 0:1), Ďáblové – KEB Kladno B 1:3 (0:1, 0:1, 1:1), Most B – Jungle 2:3 ss (1:1, 1:0, 0:1), KEB B – Ml. Boleslav 9:2 (4:1, 3:0, 2:1).

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.