Proti Svítkovu byli jeho svěřenci od počátku aktivnější. „Bylo jich málo, tak jsme na ně chtěli vlítnout. To se povedlo, protože Novotný dal v patnácté vteřině gól a druhý přidal za chvíli z přesilovky,“ komentoval kouč Junglu Jaroslav Homola. Soupeř ale hrál výborně, snížil, jenže po úniku Gottharda opět inkasoval, a když klapla bývalá libušínská spolupráce Kopřiva – Koller, bylo to už o dva góly. Hosté to ani tak nezabalili, ještě dvakrát skórovali, ale více jim vynikající brankář Fajt nedovolil.
Také béčko KEBu myslelo vysoko, byť mířilo na horkou půdu do Jindřichova Hradce. Jenže zápas nezvládlo, když dvě minuty před koncem za stavu 2:2 do té té doby skvělý Kolísek pustil ránu od mantinelu a KEB si neodvezl ani bod. „Je to škoda, v tak silné sestavě jsme venku na podzim ani jendou nehráli,“ mrzelo kladenského obránce Davida Adamovského.


Výsledky: Ďáblové Praha - Kert Praha 0:7, Nové Strašecí - Třemošná 2:4, Kovo Praha - Most B 8:1, Jungle Fever - Svítkov Pardubice 4:3, Jindřichův Hradec - KEB Kladno B 3:2, Mladá Boleslav - Přelouč 1:3.

Více ve středečním Kladenském deníku.