Domácí si stěžovali hlavně na údajné herecké vložky soupeře, který ovšem proměňoval šance a díky tomu vyhrál 5:2. Jungle žil hlavně ve druhé části, kdy Ibl parádně proměnil trestné střílení a snížil na 1:2. jenže pak sudí podle kouče Jaroslava Homoly otočili faul na Novotného a Pražané z přesilovky odskočili na 3:1.

"Mužstvo pražského Kova přijelo na Kladno s taktikou obrany středního pásma a s výborně zvládnutou přesilovkou a odváží si tři body. Smutným faktem zápasu je herecký výkon hráčů hostí, kteří se po každé nepřehledné situaci či náznaku faulu svíjeli na zemi. Dvojice sudích Belanec, Tušek to však jako nesportovní chování neocenila a tak jsme vyšli přes zlepšený výkon opět naprázdno," řekl na klubových stránkách šéf Jungle Fever Jaroslav Homola.

Jungle Fever -KOVO Praha 2:5(0:2, 1:1, 1:2)

Branky: 0:1 Winter ( Kovařík ) PP, 0:2 Sopko ( Suchan ) PP, 1:2 Ibl TS, 1:3 Winter ( Kovařík ) PP, 1:4 Hruška ( Svoboda ), 2:4 Růžička ( Novotný, Pospíšil A. ), 2:5 Zeman ( Burzanovký, Ruda ) PP

Jungle: Fajt- Ibl, Pospíšil A. , Barták, Růžička, Novotný- Kubr, Sirůček, Hrádek, Feri, Fišer ? Vašek, Pospíšil M. , Náprstek, Sklenář, Anis- Zvonař

Nové Strašecí si odvezlotři body z Litoměřic

V nervózním utkání, které bylo poznamenané neúčastí rozhodčích, měli více ze hry favotité z Nového Strašecí. Rozhodující náskok si vytvořili už v první třetině, kdy využilidvě přesilovky. Ve druhé části hry přidali hosté další tři branky a Litoměřičtí se zmohli pouze na snížení. Strašecí vyhrálo 6:2.

Začátek utkání byl posunul o více než půl hodiny. Důvod? Nepřijeli rozhodčí. Dle regulí soutěže tak zápas odpískali laici. Každý tým oblékl jednoho svého hráče do rozhodcovského dresu (z Nového Strašecí to byl Kamil Černý) a mohlo se začít. Litoměřičtí poté zjistili, že nemají registrace a nastoupili tedy na občanky (což podle regulí soutěže prý možné je). Již před úvodním buly bylo tedy jasné, že utkání může mít nervózní průběh. Zápas byl jasně v režii hostů už od úvodních minut. Novostrašečtí se dostali do vedení v osmé minutě, kdy Průša v přesilovce pálil od červené (asistenci si připsal brankář Šnobl). O dvě minuty později zvyšoval opět v přesilové hře Lev. Zpracoval si rukavicí křižnou přihrávku od Kuny a nikým neatakován vymetl z levého kruhu bližší horní roh branky.

Litoměřice neměly příliš šancí na změnu skóre ani ve druhé třetině. Tu ovládl úřadující vicemistr.Na 3:0 zvyšoval Husák, ale o 15 sekund později snížil domácí kapitán Růžička. Důležitou branku vstřelil po spolupráci s Průšou Lev, který vrátil hostům tříbrankový náskok. Do druhé přestávky se stihl trefit ještě Němec, navíc v oslabení. Převzal přihrávku od Průši a v samostantném úniku překonal gólmana domácích kličkou do bekhendu.

Utkání bylo stále nervóznější, jak ze strany hráčů, tak ze strany diváků. Domácí kapitán Růžička sesnažil vyprovokovat Horáčka v dresu Nového Strašecí k bitce. To se mu nepodařilo a morálním vítězem tohoto souboje se tak stal hostující útočník. V poslední části hry využili domácí dvojnásobnou přesilovku a snížili, ale půl minuty po jejich gólu vybojoval výborně hrající Pechanec míček pro Průšu, který pálil z mezikruží přesně - 2:6.

Záveřečné minuty na výsledku již nic nezměnili a tak si Nové Strašecí odvezlo z hřiště nováčka 3 body. Po třetím kole má Nové Strašecí 7 bodů a v tabulce ja na druhém místě za dosud suverénním Kovem Praha, které neztratilo ani bod. Příští víkend má 1. ČNHbL volno. Další zápas odehrají svěřenci trenéra Veselého v neděli 5. října na domácím hřišti proti Ďáblům Praha. Utkání začíná ve 14:00

Killers Litoměřice - HBC Nové Strašecí 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)

Branky: 22. a 40. Růžička (na první Hartmam, na druhou Hubený) - 8. a 41. Průša (na první Šnobl, na druhou Pechanec), 10. a 23. Lev (na první Kuna, na druhou Průša), 21. Husák (Němec, Hošek), 25. Němec (Průša).

Nové Strašecí: Šnobl - Porcal, Duchoň, Kuna, Husák, Daenemark - Průša, Lev, Pechanec - Horáček, Ryss, Čížek - Petrus, Hošek, Němec. Trenér: Veselý

Trenér Veselý: ,,Jsem velmi rád tři body a za to, že se v nervózním utkání nikdo nezranil. Zápas velmi poznamenala neúčast rozhodčích. Byli jsme lepší a zaslouženě jsme zvítězili."

Tabulka

Kovo Praha⋌ 3 3 0 0 0 16:8 9
Nové Strašecí⋌ 3 2 0 1 0 12:6 7
Tatran Třemošná⋌ 3 2 0 0 1 10:4 6
Jestřábi Přelouč⋌ 3 2 0 0 1 12:7 6
Ďáblové Praha⋌ 3 1 0 1 1 12:7 4
Pento Most B⋌ 2 1 0 0 1 6: 5 3
Heřmanův Městec⋌ 2 1 0 0 1 4: 6 3
Jindř. Hradec⋌ 3 1 0 0 2 7:10 3
Svítkov Pardubice⋌ 3 0 0 2 1 4: 7 2
Jungle Fever⋌ 2 0 0 0 2 3:11 0
Killers Litoměřice⋌ 3 0 0 0 3 5:20 0