Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Strašecí zářilo v závěrečném dějství, Jungle vydřeli naději

Kladno, Nové Strašecí/ Čtyři branky během čtyř minut. Takový byl nástup hokejbalistů Nového Strašecí do třetí třetiny v domácím zápase ČNHbL s přeloučskými Jestřáby. Hosté vedli po dvou třetinách 3:2, svůj náskok ale velmi rychle ztratili a zmohli se jen na snížení. Nové Strašecí vyhrálo zásahy Lva (2x), Petruse, Horáčka, Douši a Průši 6:4 a upevnilo si druhé místo v tabulce 1. ČNHbL.

25.11.2008

Hokejbalisté Junglu sehráli dvě dob ré partie a mají první body. Foto: Deník/ Rudolf Muzika

Kladenští Jungle Fever dokonce odehráli o víkendu dvě utkání. A zatímco v prvním podlehli kvalitnímu celku pražských Ďáblů, druhý den porazili Třemošnou. Stále tak mohou pomýšlet na postup do play–off, i když na osmou příčku ztrácejí docela nepříjemných pět bodů.

Mohlo to být méně, ovšem to by museli Jungle uspět i v sobotu, kdy během sněhové vánice bojoval s Ďábly, ale nezopakoval výbornou obranu z Mostu a dostal do pauzy dva góly. Po bouřce v kabině sice Ibl hezkou akci zakončil snížením, vyrovnávací ale nepřišlo, když Kladenští doplatili na svou bolest – špatnou disciplínu. V poslední části inkasovali 13 trestných minut a dostali další branku na konečných 1:3.

Proti Třemošné, uklidněné sobotním triumfem v Litoměřicích, už hráli Jungle o vše. A povedlo se, vyhráli 3:1. Dlouho jim stačila trefa Růžičky z přesilovky a skvělý brankář Jirotka. jenže ve třetí části Ibl a Růžička dostali tresty do konce zápasu a hosté přece jen pět minut před klaksonem vyrovnali. Jenže Jungle se nepoložili. Z extraligového KEBu hostující Ogurčák přihrál Petráškovi a ten završil své nejlepší představení ve druhé nejvyšší soutěži vítěznou brankou. Skóre pak ještě potvrdil do opuštěné klece Ogurčák, jenž se s Nedvědem vrací do KEBu.

Výsledky: Litoměřice - Třemošná 2:4, Jindřichův Hradec - Svítkov Pardubice 2:0, Nové Strašecí - Přelouč 6:4, Most B - Heř. Městec 6:0, Jungle Fever – Ďáblové 1:3, Kovo Praha - Heř. Městec 1:2, Jindřichův Hradec - Přelouč 3:0, Litoměřice - Pardubice 4:1, Jungle Fever – Třemošná 3:1, Most B - Ďáblové Praha 4:2.

Na pacienty kladenské nemocnice čeká nový tomograf. Dokonalejší a šetrnější

Kladno – /FOTOGALERIE/Zprovoznění nového počítačového tomografu (CT) za necelých 20 milionů korun se v úterý dočkali lékaři i pacienti Oblastní nemocnice Kladno.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.