Kladno totiž těžko mohlo čekat, že uspěje na hřišti suveréna soutěže – pražského Kova, což se také stalo a domácí vyhráli 4:0. Hosty těšil jen výsledek z Přelouče, kde domácí vysoko přestříleli Ďábly Praha 41:25, ale podlehli na nájezdy a náskok na Jungle zvýšili jen o bod. „Bohužel, v Praze jsme sehráli do stavu tři nula úplně vyrovný zápas a spíše jsme byli lepší. Jenže šance proměňovali jen domácí, gól dali i v oslabení,“ litoval kouč Jungle Fever Jaroslav Homola.

Po minulém víkendu, kdy si Nové Strašecí zajistilo účast v play off, přivítalo poslední Litoměřice. Potvrdili roli favorita a v utkání bohatém na branky zvítězili 8:4. Polovinu gólů vstřelil nejlepší střelec soutěže - Karel Průša.

Rozhodnuto bylo prakticky už po první třetině, kterou domácí vyhráli 6:2. Na úvodní branku Průši dokázali hosté odpovědět. Průša se poté pasoval do hlavní role, zkopletoval hattrick ještě v první třetině, přidal další branku a bylo rozhodnuto. Dvěma zásahy se blýskl sváteční střelec Daniel Daenemark.
,,Utkání jsme si zbytečně komplikovali svou nedisciplinovaností. Měli jsme hodně vyloučených, na což můžeme v play–off doplatit. Výkonnostně to stále není ono, ale důležité jsou tři body,“ řekl kouč Strašecí Veselý.

1. Kovo Praha⋌ 16 13 1 1 1 63:30 42
2. Nové Strašecí⋌ 16 9 2 3 2 56:40 34
3. Jindř. Hradec⋌ 17 9 1 1 6 60:47 30
4. Heřm. Městec⋌ 16 9 1 0 6 47:44 29
5. Ďáblové Praha⋌ 16 7 2 3 4 58:38 28
6. Pento Most B⋌ 16 8 0 2 6 57:41 26
7. Tn Třemošná⋌ 16 7 1 2 6 50:49 25
8. Jestřábi Přelouč⋌ 17 5 1 4 7 50:59 21