Sportovní víkend zahájí v pátek v podvečer večer přípravné utkání mezi fotbalisty Hostouně a Hořovicka. Zápas začíná v Rynholci v 18.00 hodin.Sportovní víkend zahájí v pátek v podvečer večer přípravné utkání mezi fotbalisty Hostouně a Hořovicka. Zápas začíná v Rynholci v 18.00 hodin.

V pátek se bude odehrávat i souboj druhé futsalové ligy mezi Kladnem a devátým Malibu Mladá Boleslav. V duelu, jenž začíná v Městské sportovní hale ve 20.00 hodin, jsou velkými favority domácí borci, kteří si budou chtít upevnit druhou příčku tabulky, na niž se dostali po výhře na hřišti pražských Wizards 5:3. První vzájemný zápas v městě automobilů vyhráli Satani 5:2. Hattrickem se tehdy blýskl druhý nejlepší střelec týmu Michal Jaráb. 

V sobotu ve čtyři odpoledne budou hrát na svém kluzišti Rytíři Kladno (3.). Ve 40. kole hokejové WSM ligy přivítají nejvzdálenějšího soupeře, 404 km vzdálený Frýdek-Místek (10.). Se Slezany mají stoprocentní bilanci. Na jejich stadionu vyhráli 3:0 a 2:1, doma pak 4:1. Na utkání se nejvíc těší kapitán Jakub Strnad, jenž by měl nastoupit po pětizápasovém trestu. 

Na domácím kluzišti si v sobotu zahrají i druholigoví hokejisté Řisut, kteří nutně potřebují každý bod k postupu do play off. Poslední dvě utkání ale prohráli shodně 3:6. Teď doma přivítají Děčín (17.00), který ve středeční dohrávce na svém ledě nečekaně podlehl Letňanům (2:6).  Buldoci jsou tři kola před koncem základní části desátí a dá se říct, že nic jiného než vyhrávat za tři body jim nestačí. Na severu Čech padli 2:6 a 2:4, doma vyhráli po nájezdech 4:3.

Městskou sportovní halu v Kladně zaplní v sobotu příznivci volejbalu, které čeká středočeské derby s Příbramí (18.00). Domácí borci se výhrou v hale Karlovarska (3:1) dostali na druhé místo tabulky. Jejich sokovi patří šestá pozice. První vzájemný zápas skončil 3:1 pro Kladno (22, 21, -22, 23). A důvody, proč přijít. Vzkaz z kladenské šatny: „Po dlouhé době hrajeme doma v naší klasické hale vedle Aquaparku. Těšíme se na naše fanoušky a domácí bouřlivou atmosféru. Při utkání vzdáme hold všem horníkům, které srdečně zveme. P O

O hodinu později vypukne na Kladně v hale Bios u ZS souboj I. florbalové ligy mezi Kanonýri a posledními Svitavami. Domácí jsou osmí a v utkání nesmí kvůli pla off zaváhat. Příbram nebude lehký soupeř, v minulém kole porazili Liberec 3:0. Chceme další tři body a budeme se o ně rvát!  Můžete křičet, fandit a hlavně si s námi užít volejbal!“

A ještě něco pro ty, kdo si chtějí protáhnout tělo, aneb Hejbnout kostrou, v prima partě lidí, která ve svých řadách ráda přivítá každou novou tvář. Stačí dorazit před sobotní desátou hodinou do šaten na fotbalovém hřišti v Tuchlovicích, odkud vyrazí běžci rekreačním tempem na trasy sedm nebo deset km. Rozhodnout se můžete až v průběhu výběhu cca po 4,5-5 km. Startovné je 50 korun a po akci čeká aktéry tzv. tiskovka u pivka v hospůdce na hřišti.