Borcům SK Kladno se nadále nedaří, po blamáži v předešlém domácím utkání se Šumperkem nebodovali, i když opět po kvalitním výkonu, ani v následném souboji s mělnickým nováčkem. Ani Nejzbach V. Mýto není nepřekonatelný soupeř a kladenští by si již nutně potřebovali připsat plný počet bodů. Snad se jim to i za přispění domácího publika konečně podaří a zvýší své ambice na záchranu mezi tuzemskou elitou.

I ve druhé nejvyšší soutěži čeká futsalové příznivce zajímavý duel, když slánská Čechie přivítá vedoucí tým tabulky a svého tradičního soupeře Indoss Plzeň. Oba celky mají ve svých kádrech kvalitní borce, oběmase v poslední době daří, a tak by duel měl patřit k těm pohlednějším. Celtic Kladno se bude nadále pokoušet o svůj první bodový zisk ve 2. lize, v tomto kole to však bude mít velice těžké, neboť se představí na palubovce ambiciózního Andy Liberec.

Zajímavýstřet přinese i divize A, když na Kladně přivítá FC Brandýsek suveréna této soutěže- Balticflora Teplice. Tento nováček prochází třetí nejvyšší soutěží jako nůž máslem a netají se svou ambicí na postup výše. Uvidíme, zda mu Brandýsek jeho snahu zkomplikuje. Druhýzápas se pak odehraje ve Slaném, kde PK Třebusice přivítá kadaňský Betis.

Nastávající víkend je možno zhlédnout i tři utkání středočeského krajského přeboru, asi nejzajímavější bude duel mezi rezervou Třebusic a lepšící se Veltěží.

Svůj druhý hrací den má na programu i okresní soutěž I. třídy, premiérově se představí ve své soutěži i ženy.

Pátek 21. listopadu

I. liga: SK Kladno - Nejzbach Vys. Mýto (21). Divize: Brandýsek – Teplice (18.30, SH Kladno), Třebusice – Kadaň (19.10, SH Slaný). Krajský přebor: Třebusice B – Veltěž (21, SH Slaný).

Sobota 22. listopadu

II. liga: Čechie Slaný – Indoss Plzeň (18, SH Kladno). Okresní soutěž I. třídy: od 9 do 16 hodin v SH Slaný, stejně jako regionální přebor žen (16–19).

Neděle 23. listopadu

Krajský přebor: Kovo Omask Kladno – Alpina Slaný (10, SH Slaný), Kings Rakovník – Stochov (14 (SH Slaný).

Pavel NEPIL