Právě Severočeši přijedou po reprezentační pauze příští neděli v 17.00 hodin do haly Bios u zimního stadionu.

Kladno v uplynulém kole hostovalo v Brně, kde záhy vedlo 2:0. Po závěrečné siréně však na ukazateli zářil stav 10:7 pro domácí. Na jejich výhře nemohly nic změnit tři góly z hole Tomáše Nusharta, který je s jedenadvaceti zásahy třetím nejlepším střelcem naší elitní soutěže.

Kanonýři se nejspíš zapsali do knihy rekordů Superligy. Brnu totiž stačily rovné dvě minuty k tomu, aby z 0:2 otočilo na 4:2! A co víc, třetí a čtvrtý zásah v kladenské síti od sebe dělily pouhé tři vteřiny! Domácí skórovali okamžitě po buly ve středu hřiště.

„To byla úplná šílenost. Na to se nedá nic říct. Člověk si říká, že se to snad ani nemůže stát," kroutil hlavou Nushart, jemuž se povedl třetí hattrick v sezoně.

„Už bylo načase, abych bodoval, protože v poslední době mi to herně nešlo," přiznal a odmítl tezi, že až v třetím útoku nastoupil kvůli poklesu formy. „Spíš to bylo tím, že při zraněních se hledaly varianty. Navíc jsem celý týden netrénoval."

Hodnotit výkon týmu v Brně pro něj bylo těžké. „Ani nedokážu říct, zda jsme hráli dobře nebo špatně. Přišlo mi, že jsme měli málo šancí," řekl Nushart, který souběžně hraje první ligu v Black Angels. „Tam skoro neboduji. Nakonec jsem poslední zápas hrál na beku," přiznal a dodal: „Kdybychom proti sobě hráli baráž, tak si hodím korunou, za koho nastoupím," usmál se.